Ingridos Šimonytės antrininkė iš Rokiškio: raskite skirtumus (6)

Publikuota: 2019-07-01 Kategorija: Gyvenimas
Ingridos Šimonytės antrininkė iš Rokiškio: raskite skirtumus
lrytas.lt nuotr. / Ingridos Šimonytės antrininkė iš Rokiškio, Ingrida Kujelė

Ingrida Kujelė (39 m.) dirbo Rokiškio muziejuje, dabar dirba turizmo informacijos centre ir daug bendrauja su žmonėmis. Ir nuolat iš jų išgirsta klausimą: „Ar jums kas nors sakė, kad jūs panaši į Ingridą Šimonytę?“ Jiems tiesiog atsako: „Sakė, sakė.“

Kada pirmą kartą kažkas iš bičiulių jai užsiminė apie jos panašumą į Ingridą Šimonytę, ji nė neatsimena. Į tai žmonės atkreipė dėmesį dar prieš keletą metų, kai iki pastarųjų Prezidento rinkimų buvo dar toli.

„Po to Ingrida buvo kuriam laikui dingusi iš eterio, o kai vėl jame pasirodė, svarstydama, ar kandidatuos į prezidento postą, ar ne, nustebau pamačiusi, kad ji, kaip ir aš, pasikeitė akinius ir dabar mūsų akinių forma labai panaši (beje, maniškių rėmeliai nebuvo brangūs). Tą pastebėjo ir draugės, bet aš joms pasakiau, kad mūsų šukuosena skiriasi, ir leptelėjau, kai, jei I.Šimonytė kandiduos į prezidento postą, apsikirpsiu taip pat, kaip ji. Kadangi aš studijuoju, buvau išvykusi į sesiją Klaipėdos universitete, kai draugė parašė ir paklausė, kada eisiu į kirpyklą...“, – atsiminė Ingrida iš Rokiškio.

Netrukus kirpėja, pastudijavusi per „Google“ I.Šimonytės šukuosenos ypatumus, panašiai apkirpo ir I. Kujelę.

„Po to ne kartą girdėjau aplinkinių replikų, kad, jei I.Šimonytė taps prezidente, galėsiu būti jos pavaduotoja ir viena Ingrida važiuos į vieną Lietuvos pusę, kita – į kitą. Atsakydavau, kad, jei labai reikės, galėsiu prezidentei padėti. Apskritai aš šio panašumo nesureikšminu, man tai – tik juokingas sutapimas“, – sakė rokiškietė.

Daugiau panašumų tarp buvusios kandidatės į prezidentus ir savo gyvenimo jos antrininkė neįžvelgia. Rokiškietė turi vyrą ir du vaikus. Ir politika ji domisi mažai. Tiesa, prieš šiuos prezidento rinkimus kandidatų debatų klausėsi atidžiai, nes abu kandidatai antrajame ture jai atrodė tinkami ir lygiaverčiai. Visgi pasirinko balsuoti už I.Šimonytę. „Bet rinkausi objektyviai, ne dėl mūsų panašumo“, – patikino. Ir pridūrė, kad kandidatė jai atrodė labai žmogiška ir natūrali, o ypač imponuoja jos savybė sakyti tiesą, nevyniojant žodžių į vatą. Prieš rinkimus net buvo su ja susitikusi, kai savanoriavo jos susitikime su rinkėjais Panevėžyje. Ar užsiminė kandidatei apie tai, kad žmonėms jos atrodo panašios? „Ką jūs, tikrai ne. Manau, ji turėjo daug svarbesnių reikalų, nei kalbėtis apie tokius niekus“, – kuklinosi rokiškietė.

I.Kujelė dėmesio nesiekia, bet, kadangi jo vis tiek sulaukė, norėtų pasinaudoti proga ir skaitytojus paraginti užsukti į Rokiškį – jis šiemet paskelbtas Lietuvos kultūros sostine, ir jame tikrai yra į ką pažiūrėti.

Be to, tikėtina, kad Rokiškio turizmo ir tradicinių amatų informacijos ir koordinavimo centre jus sutiks Ingridos Šimonytės antrininkė.


Dalintis naujiena
Rašyti komentarą