Rajone - gaisras po gaisro (0)

Publikuota: 2020-12-22 Kategorija: Gaisrai
Rajone - gaisras po gaisro
Rokiškio Sirena nuotr. / Ugnis

Rokiškio priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba sunerimusi dėl žmonių saugumo rašė straipsnį kaip save ir savo turtą apsaugoti nuo gaisrų, bet nuo lapkričio 26 dienos iki gruodžio 22 dienos gaisrų tik daugėja, taip pat ir gaisruose žuvusių. Praėjus 26 dienoms, gaisrų kilo kone kiekvieną dieną po vieną, jeigu nuo 2020-01-01 iki 2020-11-26 buvo 117 gaisrų ir žuvo 2 žmonės, tai iki gruodžio 22 dienos - 19 gaisrų ir dviem žuvusiais žmonėmis daugiau.

Mieli žmonės, viskas priklauso nuo Jūsų ar jus aplankys gaisras, ar ne, o ugniagesiai visada pasiruošę padėti. Todėl ugniagesiai primena kaip išvengti nelaimių:

Patikrinkite visą šildymo sistemą, nesvarbu kokia pas Jus ji būtų - ar dujinė, ar elektrinė, ar kieto kuro. Jei pastebėjote gedimus, nedelsiant pašalinkite.

Išvalykite dūmtraukius, šildomas sieneles, krosnis, katilus, židinius. Prisiminkite ir tuos žmones, kuriems Jūsų pagalba praverstų. Padėkite Jiems patikrinti šildymo sistemas, išvalyti jas, nes gali būti, kad Jūs ne tik padėsite, pabendrausite, jei seniai bendravote, bet ir gyvybę išgelbėsite.

Patikrinkite namų elektros instaliacijos, elektros įrenginių būklę, nes per šventes intensyviau tenka naudoti elektrą, elektros įrenginius, o tai reiškia, kad elektros instaliacija ir įrenginiai gauną didesnę apkrovą, kuri netvarkingai elektros instaliacijai ir įrenginiams dar labiau pakenks ir sudarys didesnę tikimybę kilti gaisrui.

Per šventes žmonės naudoja, žvakes, fejerverkus, šaltąsias ugneles ir tai suteikia netik malonią atmosferą, džiaugsmą, bet ir iššaukia nelaimes. Skaitykite instrukcijas jei tie daiktai jas turi, jei neturi - pagalvokite kaip saugiai galite naudoti.

Švęskite atsakingai ir saugiai, o po eglute visada Kalėdų senelis gali padėti autonominį dūmų signalizatorių (dūmų detektorių).

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video