3 klaidos, kurias dažniausiai daro gyventojai kilus gaisrui (0)
Publikuota: 2021-09-15
Kategorija:
Gaisrai
Ar žinote, kokias 3 klaidas dažniausiai daro gyventojai, kilus gaisrui?
- Gyventojai išėję iš patalpos, kurioje kilo gaisras, palieka atviras duris. Būna, kad išeidami ir langus praveria dūmams išvėdinti. Taip sudaro puikias sąlygas gaisrui bei dūmams plisti į kitas patalpas.
- Pervertinamos galimybės užgesinti kilusį gaisrą. Imamasi gesinti ugnį, o apie kilusį gaisrą nepranešama skubiosios pagalbos telefonu 112. Tik nepavykus užgesinti įsiplieskusios ugnies, skubama kviesti ugniagesius. Taip prarandamas brangus laikas ir ugnis įsišėlsta.
- Gyventojai neretai galvoja, kad visi viską žino. Jeigu jiems pažįstama jų gyvenamoji aplinka, tai ir ugniagesiams tai turi būti žinoma. Vykstantiems į pagalbą ugniagesiams yra svarbu: tikslus adresas, informacija apie privažiavimo kelius, užtvarus ir kt. Būtų gerai, kad gyventojai pasitiktų atskubančius ugniagesius ir suteiktų kuo daugiau informacijos apie kilusį gaisrą.
Rekomenduojami video
Birželio 13 d. 17 val. 33 min. Rokiškio r. sav., Kriaunų sen., Kriaunų k., Atvykus priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai nurodytu adresu 20 kv. m., plote degė sukrauta mėšlo krūva, kuri buvo užgesinta.
2023-06-14
Birželio 12 d., pirmadienį, 14.45 val. Pagrandžių kaime, Rokiškio kaimiškoje seniūnijoje, ugniagesiai skubėjo į gana keistą įvykį, mat laukuose rasti du degantys šaldytuvai, kuriuos jie užgesino.
2023-06-13
Per vieną dieną ugniagesiai dukart skubėjo gesinti degančios žolės.
Birželio 10 d. šeštadienį, 12 val. 11 min. Baršėnų kaime, Ščiūrių g., Kriaunų seniūnijoje, ant važiuojamosios kelio dalies buvo nuvirtęs medis. Atvykę priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai
2023-06-12
Ketvirtadienį rajono ugniagesiams darbo netrūko.
Birželio 8 d., ketvirtadienį, 09.18 val. ugniagesiai gavo pranešimą, kad Smilgių kaime, Pandėlio seniūnijoje, į griovį įvažiavo ir apsivertė lengvasis automobilis. Atvykus ugniagesiams automobilis buvo apsivertęs ant stogo, prispaustų žmonių n
2023-06-09
Birželio 5 d., pirmadienį, 19.22 val. ugniagesiai gavo pranešimą, kad Panevėžio g., Rokiškyje, daugiabučiame gyvenamajame name dega buto, esančio 3 aukšte, durys.
Atvykę ugniagesiai pateko į butą. Gaisro metu apdegė dvejos buto durys, išdegė 0,5m² dydžio koridoriaus
2023-06-06