Vyriausybė atšaukė skrydžių iš Jungtinės Karalystės draudimą (0)

Publikuota: 2020-12-31 Kategorija: Aktualijos
Vyriausybė atšaukė skrydžių iš Jungtinės Karalystės draudimą
Rokiškio Sirena nuotr. / Lėktuvas

Vyriausybė trečiadienį atšaukė skrydžių iš Jungtinės Karalystės draudimą nuo sausio 1 dienos.

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sako, kad toks sprendimas priimtas kartu su kitomis Baltijos šalimis.

„Latvijos ir Estijos Vyriausybės nusprendė atnaujinti skrydžius iš Jungtinės Karalystės. Norime išlaikyti „Baltijos burbulo“ idėją, todėl kartu įvedę kelionių ribojimus, kartu planuojame juos ir panaikinti“, – ministerijos pranešime teigė G. Landsbergis.

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys trečiadienį teigė, kad atvykstantiesiems bus taikomi panašūs karantino reikalavimai kaip ir dabar.

„Turime karštą ryšį ir su Latvijos, Estijos sveikatos ministrais, jų vyriausiaisiais epidemiologais. Labai panašu, kad visos šalys laikysis panašių reikalavimų kaip ir dabar – atitinkamo testo prieš atvykstant arba jo neturint – testas ir izoliacija Lietuvoje“, – sakė A. Dulkys.

Šiuo metu grįžtantiesiems iš Jungtinės Karalystės privalo izoliuotis dešimčiai dienų arba turėti ne senesnį nei prieš 48 val. atliktožkoronaviruso testo neigiamą rezultatą.

Užsienio reikalų ministerijos teigimu, apie susisiekimo atnaujinimą su Jungtine Karalyste jau paskelbė Prancūzija, Nyderlandai, Belgija, Bulgarija. Kitos šalys planuoja tai padaryti iš karto po Naujųjų metų.

Skrydžius iš Jungtinės Karalystės Lietuva ir kitos Europos šalys uždraudė praėjusią savaitę ten ten plintančios naujos koronaviruso atmainos. 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video