Tarptautinei vaikų gynimo dienai – žaismingos idėjos tąsa (foto) (0)

Publikuota: 2020-06-02 Kategorija: Aktualijos
Tarptautinei vaikų gynimo dienai – žaismingos idėjos tąsa (foto)
Organizatorių nuotr. / Smagūs L. Šepkos parko puošimo darbai.

Geros idėjos ir pažadai – neužmirštami. Pernai prieš pat rugsėjo 1-ąją Liongino Šepkos parke atsirado simpatiški spalvingi takeliai. Jie ne tik puošia parką, bet ir tapo puikiais žaidimų, lavinamaisiais akcentais. Jie sulaukė milžiniškos sėkmės ir dėmesio. Tąkart buvo pažadėta: idėja bus plėtojama toliau. Ir šis pažadas neliko tik pažadu: jau keletą dienų L. Šepkos parke vyko spalvingos kūrybinės mažų ir didelių rokiškėnų dirbtuvės. Kurių metu gerokai išsiplėtė spalvingų takelių geografija.
 
 „Džiugu, kad nuo pirmojo potėpio, sulaukta tiek susidomėjimo ir palaikymo, noro prisidėti vystant idėją. Todėl jau ankstyvą pavasarį su kolegėmis ir Rokiškio mamų klubo narėmis pradėjome svarstyti, kada galima idėją pratęsti. Simboliškai sutapo, kad nauja dalis piešinių ir veiklų atsirado kaip tik prieš Tarptautinę vaikų gynimo dieną“, - kalbėjo idėjos iniciatorė, rajono mero patarėja Justina Daščioraitė.

Pasak pašnekovės, labiausiai smagu dėl to, kad tiek šiemet, tiek pernai prie idėjos įgyvendinimo prisijungė tiek daug mamų su savo atžalomis. „Pastaruoju metu yra kelios iniciatyvos bei, idėjos, prie kurių prisidedu ar pati inicijuoju, todėl labiausiai džiugina tai, kad atsiranda vis daugiau žmonių, kurie negaili savo laiko, ateina, ir savo darbais bei pastangomis, idėjomis prisideda prie to, kad L. Šepkos parkas būtų įdomesnis, patrauklesnis. Kai darai tai savo jėgomis, atsiranda bendruomeniškumas ir natūrali atsakomybė saugoti, puosėlėti ir tausoti. O taip pat  bendraujama, gimsta naujos idėjos, apie kurių įgyvendinimą kartu galima pagalvoti. Todėl esu be galo dėkinga Mamų klubo narėms, kurios jau antrus metus susiburia gražinti šios vietos bei visiems, kuriems tereikėjo parašyti, kad dar turime laisvų teptukų. Visas procesas užtrunka, kiekvienas esame užimtas žmogus ir planuojame savo laiką, todėl pasikeičiant, šiemet parkelyje apsigyveno linksmosios pėdutės, sraigė ir žirafų šeima. Kūrybinių idėjų autorė – Rokiškio dailininkė – profesionalė Asta Keraitienė, be kurios, tikriausiai būtų buvę sunku įkvėpti takeliui gyvybės. Džiaugiuosi, kad ji nepabijojo iššūkio ir sutiko toliau padirbėti tęsiant takelį. Pasirodo, Rokiško menininkai turi ne vieną mintį, kaip papuošti miestą, todėl tikiu, kad ateityje jų projektai bus įgarsinti ir, galbūt, pavyks nors dalį idėjų paversti realybe. O vakar, kaip mano dukros sakė, yra visu vaiku gimtadienis, todėl šia proga norėčiau palinkėti niekada nenustoti džiaugtis mažais dalykais ir būtinai išbandyti naujas takelio veiklas!“, – linkėjo pašnekovė.
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą