Stasys Mekšėnas: apie vaikų žaidimų aikštelės Velykalnio parke būklę žinome ir ties tuo dirbame (foto) (2)

Publikuota: 2021-09-13 Kategorija: Aktualijos
Stasys Mekšėnas: apie vaikų žaidimų aikštelės Velykalnio parke būklę žinome ir ties tuo dirbame (foto)
Rokiškio Sirena nuotr. / Vaikų žaidimų aikštelė Velykalnio bendruomenės parke

Į „Rokiškio Sireną“ kreipėsi Rokiškio gyventoja, prašydama pasidomėti vaikų žaidimų aikštele, esančia Velykalnio bendruomenės parke. Pasak moters, žaidimų aikštelė yra nesaugi žaisti vaikams, ją būtina kuo greičiau tvarkyti. Aplūžusios bei suplyšusios sūpynės, nuskilę čiuožyklų galai.

Situaciją vaikų žaidimų aikštelėje pakomentavo Velykalnio bendruomenės vadovas Stasys Mekšėnas.

„Džiaugiuosi, jog mūsų gyventojai bendruomeniški ir viskuo domisi. Mes taip pat nuolat stebime ir kontroliuojame situaciją. Kiek galime, savo jėgomis patys tvarkome ir remontuojame žaidimų aikštelę. Galiu pasidžiaugti, jog dauguma miesto gyventojų, kurie lankosi mūsų bendruomenės parke, jį saugo ir tausoja, todėl tikrai nieko nekaltiname. Įranga nuolat naudojama, ji dėvisi - tai normalu. Štai batutą jau du kartus tvarkėme, pirkome spyruokles. Taip pat pastebėjau, jog nulūžęs vienas turėklas - jį artimiausiu metu sutvarkysime. Tačiau tikrai galiu pasidžiaugti, jog tiek jaunimas, tiek suaugusieji sąmoningėja. Turime vieną gal 12-os metų nuolatinę parko lankytoją, kuri nesibaimina ir kitus paauklėti, jog ant batuto šokinėti su batais negalima. Ir pasinaudojęs proga noriu dar kartą visų paprašyti saugoti įrangą, nes ji yra mūsų visų. Kiekvienas mokame valstybei mokesčius ir prisidedame prie gražesnės aplinkos, tad kviečiu būti atsakingais ir saugoti tai, ką turime“.

Velykalnio bendruomenės vadovas Stasys Mekšėnas taip pat pasakojo, jog Rokiškio mamų klubas yra parengęs projektą žaidimų aikštelės atnaujinimui. Projekto metu planuojama pakeisti pakabinamas apvalias sūpynes naujomis, nes šios per keturis metus jau suplyšo, taip pat sumontuoti naujas čiuožyklas, nes dabartinės ties nusileidimo vieta jau suskilusios. Dar planuojama atvežti ir naujo balto smėlio. 

S. Mekšėnas taip pat atkreipė dėmesį, jog šią vasarą bendruomenės parke neliko šiukšliadėžių - taip siekiama ugdyti parko lankytojų sąmoningumą.

„Mes nusprendėme atlikti eksperimentą ir norėdami pamatyti, kaip rokiškėnai tvarkosi su atliekomis bei kokį pavyzdį rodo savo vaikams, iš parko išnešėme visas šiukšliadėžes. Tik automobilių stovėjimo aikštelėje palikome rūšiavimo konteinerius. Rezultatas nustebino - ne vietoje numestų šiukšlių praktiškai nebuvo. Žmonės šiukšles arba išsinešė su savimi, arba nepatingėjo nueiti iki konteinerių. Ir šiukšliadėžių niekam nereikėjo papildomai tvarkyti, ir aplinka išliko tvarkinga“.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video