Spalio 9-11 dienomis – karių savanorių pratybos Obelių krašte (7)

Publikuota: 2020-10-02 Kategorija: Aktualijos
Spalio 9-11 dienomis – karių savanorių pratybos Obelių krašte
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Karių savanorių pratybų akimirka.

Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 506-oji pėstininkų kuopa informuoja rajono gyventojus, kad spalio 9-11 d. Obelių seniūnijoje vyks pratybos.

Kaip „Rokiškio Sirenai“ komentavo 506-osios kuopos vadas kapitonas Sergejus Afanasjevas, minėtomis dienomis kariai tobulins savo įgūdžius ir Obelių krašto pietvakarinėje pusėje, ir pačiame mieste. Pratybų metu rajono keliais judės karinė technika, taip pat miškuose bei pačiuose Obeliuose bus matyti uniformuotų karių. Pratybose bus naudojami imitaciniai šaudmenys.

Tiek mieste, tiek miškuose gyventojai, pamatę karius, prašomi laikytis rimties, netrukdyti pratyboms, stengtis laikytis atokiau. Kariai visuomet atviri visuomenei, pasirengę paaiškinti ir apie pratybas, ir apie savo veiklą. Tačiau kontaktų patartina vengti dėl covid-19 grėsmės. Pratybos bus vykdomos laikantis Lietuvos kariuomenės nustatytų taisyklių bei reikalavimų, susijusių su apsauga nuo covid-19.

Kadangi pratybos vyks ir sekmadienį, kai rengiami Seimo rinkimai, kariams savanoriams bus sudarytos sąlygos išreikšti savo pilietinę valią balsuojant rinkimuose.

Informaciją apie pratybas teikia Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 506-osios pėstininkų kuopos vadas kapitonas S. Afanasjevas, tel. 8-686-79554.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video