Saugus kaimynas - saugus aš (3)

Publikuota: 2020-11-18 Kategorija: Aktualijos
Saugus kaimynas - saugus aš
Rokiškio PK nuotr. / Rokiškio miesto sodų bendrijoje „Aidas“, susibūrus aktyviems gyventojams, buvo įkurta 30-oji saugios kaimynystės grupė.

Rokiškio rajone šiuo metu yra susikūrusios 29 saugios kaimynystės grupės. Lapkričio mėnesį, Rokiškio miesto sodų bendrijoje „Aidas“, susibūrus aktyviems gyventojams, buvo įkurta 30-oji saugios kaimynystės grupė.
Poreikis dalyvauti saugios kaimynystės projekte buvo apsvarstytas bendruomenės susirinkime. Diskusijos metu, kurioje dalyvavo ir Rokiškio rajono policijos komisariato atstovai, buvo nutarta kurti saugios kaimynystės grupę - tuo gerinant savo gyvenamosios aplinkos kokybę, stiprinant bendruomeninius ryšius, sąmoningumą bei atsakomybę, didinant saugumo ir pasitenkinimo jausmą bendruomenėje.
 
Iniciatyvos ėmėsi gyventojai, pastoviai gyvenantys sodų bendrijoje „Aidas“, Renata Staskonienė, sodų bendrijos „Aidas“ pirmininkė Danutė Deksnienė. Gyventojai savo jėgomis sutvarkė sodų bendrijos prieigas, paruošė vietą stendo „Saugi kaimynystė“ pastatymui. Saugios kaimynystės grupės įkūrimas priartina bendruomenę prie tikslo - padaryti savo gyvenamąją vietą saugią ir visiems draugišką. Būdami pasiruošę, informuoti ir budrūs gyventojai gali atbaidyti, sukliudyti ir sustabdyti neteisėtas veikas, sukurti nepakantumo psichologinį mikroklimatą.
 
Gerų santykių tarp bendruomenės ir policijos užmezgimas leis išsiaiškinti teisės pažeidimų ir nusikalstamų veikų padarymo židinius, padės užkirsti kelią formuotis kriminogeniniu požiūriu pavojingoms vietovėms.
 
Panevėžio apskr. Rokiškio r. PK kviečia susiburti Rokiškio rajono gyventojus į saugios kaimynystės grupes bendrai kovai su netvarka, nelikti abejingiems vykstantiems neigiamiems procesams pačių ir kaimynų gyvenamosiose vietose.
 
Saugios kaimynystės grupių sudarymo klausimais prašome kreiptis į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiąją tyrėją Jolitą Baltrūnienę, tel. Nr. (8-682) 21079, darbo dienomis 8-17 val. arba į Rokiškio rajono policijos komisariatą, Pramonės g. 9, Rokiškis.
 
Rokiškio PK informacija
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video