Saugaus eismo komisijos pirmininkas: svarstysime, kaip padidinti Topolių gatvės saugumą (17)

Publikuota: 2020-01-24 Kategorija: Aktualijos
Saugaus eismo komisijos pirmininkas: svarstysime, kaip padidinti Topolių gatvės saugumą
„Rokiškio Sirena“ archyvo / Saugaus eismo komisijos pirmininkas Andrius Burnickas.

Po tragiško eismo įvykio Topolių gatvėje rajono Saugaus eismo komisija ketina svarstyti priemones gerinti pėsčiųjų ir vairuotojų saugumą šioje gatvėje. Tą „Rokiškio Sirenai“ patvirtino šios komisijos pirmininkas, savivaldybės administracijos direktorius Andrius Burnickas.

Jis sakė, kad komisijos posėdis bus šaukiamas pirmąją vasario savaitę. Jame ir bus diskutuojama dėl pasiūlymų, kaip Topolių gatvę padaryti saugesne.

„Rokiškio Sirenos“ komentatoriai iškėlė daug problemų. Visų pirma, leistino, ką jau kalbėti apie saugų, greičio nesilaikymą. A. Burnickas teigė, kad šis klausimas bus svarbiausias. „Prioritetas greičio ribojimo priemonės“, – sakė jis.

Bus diskutuojama ir dėl atitvarų, skiriančių pėsčiųjų taką nuo važiuojamosios kelio dalies.

O štai opus klausimas dėl perėjos, kurios nėra Topolių gatvėje nuo sankryžos su Pandėlio gatve iki pat sankryžos su Daržų gatve (o tai daugiau nei kilometro ruožas), greitai išspręstas nebus. „Problema ta, kad kitoje gatvės pusėje nėra nei pėsčiųjų tako, nei šaligatvio. Perėja negali būti į niekur“, – paaiškino A. Burnickas. Jis sakė, kad analogiška situacija buvo prie parduotuvės „Aibė“: kol nebuvo nutiestas šaligatvis, tol ir perėjos įrengti nebuvo galima.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą