„Samsonas Rally Rokiškis“ žurnale – niekur negirdėtos istorijos ir visa informacija apie ralį (1)

Publikuota: 2020-07-30 Kategorija: Aktualijos
„Samsonas Rally Rokiškis“ žurnale – niekur negirdėtos istorijos ir visa informacija apie ralį
Organizatorių nuotr. / „Samsonas Rally Rokiškis“ žurnale – niekur negirdėtos istorijos ir visa informacija apie ralį

Jau artėjantį savaitgalį Rokiškio ir Zarasų apylinkėse įvyks „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybos. Jose pasirodys daugiau nei 80 dalyvių iš devynių šalių. Varžybų organizatoriai žiūrovams paruošė informacinį leidinį – ralio žurnalą, kuriame sugulė visa esminė informacija apie tai kur ir kada vyks greičio ruožai. Žurnale taip pat skaitytojų lauks ir keturi straipsniai, kuriuose pasakojamos istorijos bei interviu dar niekur nebuvo publikuoti. 

Žurnalo viršelį puošia šių varžybų vardo partnerio Martyno Samsono ir jo šturmano Ervino Snitko ekipažas. „Ford Fiesta N5“ automobiliu lenktyniavęs duetas įamžintas praėjusių metų „Saaremaa Rally“ varžybose, naktiniame greičio ruože greta Kuresarės miesto pilies.

Vos atvertus ralio žurnalą skaitytojus pasitiks varžybų organizatoriaus Audriaus Gimžausko, Rokiškio rajono mero Ramūno Godeliausko, Zarasų rajono mero Nikolajaus Gusevo bei ralio vardo partnerio Martyno Samsono sveikinimo žodžiai.

Žurnale galima rasti ir keturis straipsnius, kurie niekur kitur anksčiau nebuvo publikuoti. Viename jų Martynas Samsonas atskleis, kaip sename ir nuošaliame aerodrome yra testuojami jo kompanijos „Samsonas Motorsport“ amortizatoriai. Straipsnis iliustruotas nuotraukomis iš vienos iš testų sesijų, kurioje BMW automobiliu šuolius per dirbtinį trampliną atliko Martyno sūnus Kajus.

Kita tema – „Sekundės kaina“. Joje Lietuvos ralio legendos Vytautas Švedas, Giedrius Notkus ir Vaidotas Žala dalijasi prisiminimais apie trapiausiais laiko skirtumais – sekundėmis, jų dalimis ar net lygiu rezultatu pasibaigusias laimėtas ar pralaimėtas kovas ralio trasose.

Trečioji tema – „Pilkieji autosporto kardinolai“. Joje savo istoriją bei netikėčiausius karjeros momentus bei neeilinius remontus prisiminė šiemet 25-ių metų mechanikavimo sukaktį minintis mechanikas Žygimantas Gražys. Interviu rasite pasakojimą apie tai, kaip sekėsi „Subaru“ automobiliui pritaikyti „Mitsubishi“ stiklą, kodėl reikėjo supjaustyti metalinį šiukšlių konteinerį ar šašlykinę. Beje, Žygimantas ir pats yra sėdęs prie sportinio automobilio vairo. Straipsnyje sužinosite, kokios sporto šakos Baltijos šalių vicečempionu jis yra tapęs.

Dar viena tema – interviu su oficialiu „Samsonas Rally Rokiškis“ fotografu Andriumi Lauciumi. Jis atskleidė, kaip atrodė jo kelias į automobilių fotografiją ir su kokiomis užduotimis tenka tvarkytis dirbant oficialiu renginio fotografu. Jis taip pat papasakojo apie tai, koks kadras automobilių sporte gali tapti tobulu ir ko geriau apskritai nedaryti žiūrovams.

Ralio žurnale greta skaitinių sugulė ir visa renginio programa, kurioje žiūrovai ras informaciją ir apie papildomas pramogas bei koncertus lenktynių dienomis.

Žinoma, žurnale pateikti ir visų greičio ruožų žemėlapiai, bendras ralio žemėlapis, greičio ruožų aprašymai lietuvių ir anglų kalbomis, automobilių starto laikai, starto, finišo vietų bei žiūrovų zonų koordinatės, eismo ribojimų Rokiškio mieste schema, dalyvių sąrašas pagal starto tvarką.

Ralio žurnalą bus galima įsigyti prie įvažiavimų į visus greičio ruožus, ralio „Info centre“ Rokiškyje, Nepriklausomybės aikštėje bei „Intelektualūs kompiuteriai“ parduotuvėje, įsikūrusioje Nepriklausomybės a. 22. Žurnalo kaina – 5 eurai.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video