Rokiškyje nustatytas dar vienas koronaviruso atvejis, užsikrėtė ligoninės darbuotoja (11)

Publikuota: 2020-04-23 Kategorija: Aktualijos
Rokiškyje nustatytas dar vienas koronaviruso atvejis, užsikrėtė ligoninės darbuotoja
Rokiškio Sirena nuotr. / Rokiškio rajono ligoninė

Ketvirtadienį Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas pranešė apie Rokiškyje nustatytą antrąjį koronaviruso atvejį:

„Ką tik gauta informacija, kad nustatytas dar vienas koronaviruso atvejis mūsų mieste. Šį kartą - ligoninės darbuotojai. Skyriuje, kuriame dirbo užsikrėtęs asmuo, gydomi keli pacientai. Izoliuoti 7 ligoninės darbuotojai, galimai turėję kontaktą su užsikrėtusiu. Visiems atliekami papildomi tyrimai.

Iki šios dienos jau buvo ištirti 144 mėginiai, paimti iš ligoninės darbuotojų, gydytojų. Visi buvo neigiami. Dar 49 mėginiai paimti prieš tris dienas, atsakymai gauti dar ne visi.

Nors su gydymo įstaigų vadovais dedame visas pastangas, kad apsaugoti gydytojus ir darbuotojus pačiose įstaigose, niekas nėra apsaugotas nuo išorinių veiksnių ir kontaktų.

Primenu, kad vakar pirmas viruso atvejis buvo nustatytas PASPC (poliklinikoje). Jau vakar vakare buvo dezinfekuotos patalpos, šiandien nuo 6 val. ryto išvalytos papildomai.

Susirgusiems nuoširdžiai linkiu greičiau pasveikti. Medikams stiprybės ir išlikti ramiems, o visiems kitiems pakantumo, susitelkimo ir būti atsargesniems. Saugokite save ir aplinkinius.

P.S. manau apgailėtinai atrodo tie, kurie reikalauja paviešinti susirgusių asmenų vardus ir pavardes, ar puola kažką smerkti ir įžeidinėti.
Susirgę asmenys, jų šeimų nariai ir tie, kurie turėjo artimus kontaktus, saugiai izoliuoti. Nacionalinis visuomenės sveikatos centras tiria sergančiųjų aplinką, kontaktus ir asmeniškai informuos kiekvieną, kuris turėjo artimą kontaktą su užsikrėtusiuoju. Tokia yra tvarka ir mes jos laikysimės“ - feisbuko profilyje rašė meras.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą