Rokiškėnė Silvija Makrickaitė - viena iš šių metų „Lietuvos Maximalistų“ (4)

Publikuota: 2019-09-18 Kategorija: Aktualijos
Rokiškėnė Silvija Makrickaitė - viena iš šių metų „Lietuvos Maximalistų“
maxima.lt nuotr. / Rokiškėnė Silvija Makrickaitė - viena iš šių metų „Lietuvos Maximalistų“ nugalėtojų

Šiais metais 1-12 klasių moksleiviai pretendavo į 70 tūkst. eurų „Lietuvos Maximalistų“ stipendijų fondą 2019-2020 mokslo metams. Daugiau nei 60 moksleivių tapo „Maximalistais“ ir visus ateinančius mokslo metus kas mėnesį gaus tam tikros vertės stipendijas. Į stipendijas pretendavę moksleiviai buvo vertinami aštuoniose kategorijose: mokslo, muzikos, kūrybos ir meno, sporto, visuomeniškumo, ekologijos, inovacijų ir nuolatinio pažangumo.

Vertinimo komisijoje dirbo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos prezidentas Antanas Mikalauskas, Lietuvos Kultūros instituto direktorė Aušrinė Žilinskienė, Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidentas Rimantas Kveselaitis, VGTU strateginės partnerystės prodekanė ir MOSTA centro Politikos analitikė Milena Medineckienė, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gabių ir talentingų vaikų ugdymo skyriaus metodininkė Justina Aglinskaitė ir prekybos tinklo „Maxima“ atstovai.

Sėkmė lydėjo ir rokiškėnę abiturientę Silviją Makrickaitę. Mergina buvo apdovanota gausiausioje – nuolatinio pažangumo kategorijoje. Visus ateinančius mokslo metus kiekvieną mėnesį moksleivei bus skiriama 150 arba 75 Eur stipendija.

Šiemet – jau 17 metų, kai prekybos tinklas „Maxima“ stipendijomis skatino talentingus ir pažangius šalies moksleivius. Nacionalinė moksleivių skatinimo programa „Lietuvos Maximalistai“, kurios globėja – Švietimo ir mokslo ministerija, išaugo iš dviejų anksčiau įmonės vykdytų švietimo paramos programų. Jos tikslas – stipendijomis paskatinti gabiausius ir talentingiausius šalies vaikus siekti užsibrėžtų tikslų bei puoselėti savo talentus.

 

Parengta pagal maxima.lt inform.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą