Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos mokinių stažuotė Italijoje sukėlė visuomenės paniką (15)

Publikuota: 2020-03-17 Kategorija: Aktualijos
Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos mokinių stažuotė Italijoje sukėlė visuomenės paniką
Rokiškio Sirena nuotr. / Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykla

Rokiškio Sirenos“ skaitytojai kelia klausimus ir nori žinoti, kas yra atsakingas už tai, kad Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos mokiniai praktikos metu buvo išsiųsti stažuotei į Italiją, ir ar grįžę jie tikrai laikosi karantino sąlygų.

Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos socialinė pedagogė Silva Piestinienė „Rokiškio Sirenai“ patikslino, jog kovo 13-osios naktį iš Italijos grįžę mokiniai stažavosi pietinėje Italijos dalyje, Apulijos regiono mažame miestelyje. Prieš išvykstant su atitinkamomis institucijomis buvo konsultuojamasi, ar saugu vykti į stažuotę. Ir tik gavus patvirtinimą, apie tai, jog nėra jokios grėsmės ir kad vykti saugu, mokiniai išvyko pagal vykdomą Erasmus+ programą.

Nepaisant to, kad šiame Pietinės Italijos Apulijos regiono mažame miestelyje iki šiol nėra nustatyta nei vieno užsikrėtimo koronaviruso (Covid-19) atvejo, mes vis tiek rekomendavome savo mokiniams izoliuotis namuose ir vykdyti karantino sąlygas. Aš pati asmeniškai kas dieną palaikau ryšį su mokiniais. Taip pat su mokiniais ryšį palaiko ir Visuomenės sveikatos centro atstovai. Dėl susiklosčiusios padėties jie patys jaučiasi nesaugiai. Dėl patiriamo visuomenės spaudimo mokiniams reikalinga psichologinė pagalba. Vykdomos visos saviizoliacijos sąlygos. Tai mūsų visų atsakomybė. Mes taip pat sulaukiame anoniminių pranešimų, jog neva kažkas iš mokinių nesilaiko karantino sąlygų, tačiau tie pranešimai neturi jokio pagrindo. Kai gausim konkrečios informacijos, būtinai ją tikrinsim. Šiuo metu jokios konkrečios informacijos nesame gavę“ - teigė Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos socialinė pedagogė, projekto „Erasmus+“ koordinatorė Silva Piestinienė.

Mokyklos administracija prašo gyventojų susilaikyti nuo įžeidžiančių komentarų rašymo bei nepatikrintos informacijos skleidimo.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą