„Rokiškio Sirena“ kviečia į susitikimą su pulkininku leitenantu Linu Idzeliu (11)

Publikuota: 2019-07-17 Kategorija: Aktualijos
„Rokiškio Sirena“ kviečia į susitikimą su pulkininku leitenantu Linu Idzeliu
L. Dūdaitė-Kralikienė / Pulkininkas leitenantas Linas Idzelis apie sovietinės ideologijos grimasas šiandieninėje Rusijos informacinėje erdvėje.

Besidomintiems informacinėmis grėsmėmis, pulkininkas leitenantas Linas Idzelis yra vienas žinomiausių specialistų. Ir ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio valstybėse. „Rokiškio Sirena“ kviečia pasinaudoti unikalia galimybe pabendrauti su šiuo garsiu specialistu, užduoti rūpimus klausimus, išgirsti atvirus ir tiesius atsakymus. Rajono visuomenė į sustikimą su pulkininku leitenantu Linu Idzeliu kviečiama liepos 19-ąją 10 val. „Rokiškio Sirenos“ konferencijų salėje.

Pulkininkas leitenantas Linas Idzelis yra Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento Informacinių operacijų skyriaus viršininkas. Jo patirtis, įžvalgos labai vertingos šių dienų visuomenei. Jomis naudojasi ne tik Lietuvos organizacijos bei institucijos, bet ir užsienio valstybių specialistai. Susitikime bus atvirai kalbama ir diskutuojama apie šiandieninę situaciją mūsų šalyje ir aplink ją, apie pilietinės visuomenės pareigas ir galimybes, apie hibridinio karo iššūkius. Tad į susitikimą pasisemti idėjų, įžvalgų, išgirsti atsakymus į rūpimus klausimus kviečiami visi, neabejingi mūsų valstybės ir visuomenės raidai.

Tie, kurie negalėsite dalyvauti, kviečiami žiūrėti tiesioginę susitikimo transliaciją „Rokiškio Sirenos“ facebook paskyroje.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą