Rokiškio rajono savivaldybės informacija dėl kelių uždarymo (6)

Publikuota: 2020-12-17 Kategorija: Aktualijos
Rokiškio rajono savivaldybės informacija dėl kelių uždarymo
Rokiškio rajono savivaldybės nuotr. / Judėjimo ribojimai rajone

Nuo trečiadienio įsigaliojo nauji judėjimo ribojimai ir jų kontrolė. Policija organizuoja stacionarius kontrolės postus, kuriuose kontroliuojamos įvažiuojančios į miestus transporto priemonės, visų šalies savivaldybių centrų prieigose. Dalis įvažiavimų užtverta techninėmis priemonėmis, įrengtos stebėjimo kameros ar pastatyti draudžiamieji ženklai. Kiekviename poste dirba mažiausiai du pareigūnai, didelio eismo intensyvumo postuose bus pasitelkiami policijos rėmėjai, šauliai.

BLOKAVIMO POSTAI PRIE ĮVAŽIAVIMŲ Į MIESTUS:

nuo gruodžio 18 d. 13 val. iki gruodžio 20 d. 21 val.;

nuo gruodžio 23 d. 13 val. iki 27 d. 21 val.;

nuo gruodžio 31 d. 13 val. iki sausio 3 d. 21 val.

JEI ŽMONĖMS KYLA KLAUSIMŲ, JIE GALI PASISKAMBINTI POLICIJOS INFORMACIJOS TELEFONU 8 700 60 000 DARBO DIENOMIS – NUO 7 VAL. RYTO IKI 20 VAL. VAKARO, SAVAITGALIAIS IR ŠVENČIŲ DIENOMIS – NUO 8 VAL. RYTO IKI 17 VAL. VAKARO.

Įgyvendinant Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimo Nr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ pakeitimo“, priimtas sprendimas, kad Rokiškio rajono savivaldybėje bus ribojamas eismas blokavimo postais bei techninėmis priemonėmis ir kelio ženklais, kurių eismo dalyviai privalės laikytis.

Gyventojus prašome turėti dokumentus, patvirtinančius jų darbo vietą, siuntimą pas gydytoją, nekilnojamojo turto dokumentus ar jų kopijas, slaugomo asmens duomenis (darbo pažymėjimas, siuntimas, nekilnojamojo turto dokumentai gali būti fotografuoti telefone). Jų neturint, patikra gali užtrukti, nes pareigūnai tai privalės patikrinti duomenų bazėse. Taip pat pareigūnai gali užduoti kontrolinius klausimus, siekdami įsitikinti pateiktų duomenų tikrumą.

Pareigūnai naudos technines galimybes ir duomenų bazes, ar minėta transporto priemonė nekirto jau kelių savivaldybių teritorijų.

Asmenims, pažeidusiems reikalavimus, gresia ne tik atsakomybė pagal LR ANK už KET reikalavimų nesilaikymą, bet ir atsakomybė, kaip pažeidus LR ANK 45 str. 4 d., o tai  užtraukia baudą asmenims nuo penkių šimtų iki vieno tūkstančio penkių šimtų eurų ir juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo vieno tūkstančio penkių šimtų iki šešių tūkstančių eurų.

Pareigūnai periodiškai viešai ir neviešai tikrins, kaip laikomasi Vyriausybės nutarimo ir kelio ženklinimo reikalavimų. Patruliavimas ir tikrinimas bus organizuotas visame rajone. Taip pat savaitgaliais ir švenčių dienomis KELIUOSE, VEDANČIUOSE Į ROKIŠKIO MIESTĄ iš kitų rajonų, bus pareigūnų postai, kur vyks tikrinimas dėl judėjimo teisėtumo ir pagrįstumo. Asmenys, be svarbios priežasties, išskyrus išimtis, kurios numatytos nutarime,  nebus įleidžiami į Rokiškio miestą.

Bus pastatyti ženklai Nr. 312

Nurodyto transporto eismas draudžiamas (ženklas atstoja kelis kartu pastatytus draudžiamuosius ženklus ir draudžia važiuoti tomis transporto priemonėmis, kuriomis važiuoti draudžia atitinkami ženklai, išskyrus aptarnaujantį transportą, skiriamuoju ženklu „Neįgalusis“ pažymėtas transporto priemones). Aptarnaujantysis transportas – transporto priemonės, kurios priklauso draudžiamaisiais kelio ženklais pažymėtoje zonoje esančioms įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms, toje zonoje gyvenantiems ar dirbantiems asmenims arba atveža į tą zoną (išveža iš jos) krovinius ar atvyksta į šią zoną paimti krovinio, taip pat lengvieji automobiliai taksi, atvežantys į tą zoną (išvežantys iš jos) keleivius arba atvykstantys jų paimti į šią zoną.

Šis ženklas suteikia teisę gyvenantiems asmenims vykti į namus, vykti ir išvykti vežant ar paimt krovinį.

Kelio ženklas Nr. 301 (įvažiuoti draudžiama (draudžiama įvažiuoti visoms transporto priemonėms, išskyrus maršrutinį transportą).

Maršrutinė transporto priemonė (maršrutinis transportas) – viešojo transporto priemonės (autobusai, troleibusai, maršrutiniai taksi), kuriomis reguliariai vežami keleiviai nustatytu maršrutu su nurodytomis sustojimo vietomis, taip pat mokykliniai autobusai.   

Numatyta, kad pastovi kontrolė bus vykdoma:

  1. Rokiškio miestas-Panevėžio gatvė, prie viaduko. Šiame poste savaitgaliais ir šventinėmis dienomis nuo 9.00 val. iki 21.00 val. bus tikrinami įvažiuojantys į Rokiškio miestą, kitu laiku vairuotojai privalės vadovautis kelio ženklu Nr. 312.

2.  Taikos g. už žiedo link Kavoliškio k. Šiame poste savaitgaliais ir šventinėmis dienomis nuo 9.00 val. iki 21.00 val. bus tikrinami įvažiuojantys į Rokiškio miestą, kitu laiku vairuotojai privalės vadovautis  kelio ženklu Nr. 312.

Kituose įvažiavimuose bus pastatyti ženklai bei vykdoma periodinė vieša ir nevieša kontrolė.

1.Pandėlio gatvė, už sodų, kelio ženklas Nr. 312

2. Vytauto gatvė, prie sankryžos į Kalneliškių gatvę, – kelio ženklas Nr. 312  

3. Juodupės ir Dvaro gatvės sankryža – kelio ženklas Nr. 312  

4. Į Skemų k.Dvaro gatvės sankryža kelio ženklas Nr. 312

5. Sankryža į Kavoliškį–Vydūno gatvė kelio ženklas Nr. 301

6. Jakiškių k. kelio ženklas Nr. 301

7. Pagrandžių k. – kelio ženklas Nr. 301

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video