Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Valerijus Rancevas šiandien paskiepytas „Astra Zeneca“ vakcina (17)

Publikuota: 2021-03-24 Kategorija: Aktualijos
Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Valerijus Rancevas šiandien paskiepytas „Astra Zeneca“ vakcina
Rokiškio rajono savivaldybės nuotr. / Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Valerijus Rancevas šiandien paskiepytas „Astra Zeneca“ vakcina

Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Valerijus Rancevas šiandien, kovo 24 d. paskiepytas nuo COVID-19 „Astra Zeneca“ vakcina. Vienas iš rajono vadovų paskiepytas pagal prioritetinį sąrašą dėl turimų lėtinių ligų.

„Dar pernai persirgau COVID-19, todėl žinau, kas tai per liga, kokios jos pasekmės, kurias jaučiau kurį laiką net ir po ligos. Tai miego ritmo sutrikimai, ne visuomet jaučiamas kvapas ir skonis. Nors buvo galimybė skiepytis kitos rūšies vakcina, sąmoningai pasirinkau „Astra Zeneca“, kadangi manau, jog pasitikėjimas mokslu turėtų būti prioritetas, nepasiduodant įvairiai visuomenėje sklandančiai dezinformacijai.

Manau, kad skiepai – būdas vėl visiems sugrįžti į kiek įmanoma buvusį normalų gyvenimo ritmą. Visi norime, kad ribojimai būtų atlaisvinti, galėtume susitikti su artimaisiais, laisvai judėti, keliauti. Tikiu, kad skiepydamiesi galime šiuos dalykus paspartinti. Skiepydamasis ir ragindamas kitus atsižvelgti į medikų, mokslininkų rekomendacijas, noriu apsaugoti ne tik save, bet ir artimuosius, taip prisidėdamas prie šio klastingo viruso plitimo“, - informavo V. Rancevas.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video