Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas: gyventojams dėl „AstraZeneca“ vakcinos kyla klausimų, kai kurie pasirenka laukti kitos vakcinos (6)

Publikuota: 2021-03-12 Kategorija: Aktualijos
Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas: gyventojams dėl „AstraZeneca“ vakcinos kyla klausimų, kai kurie pasirenka laukti kitos vakcinos
Rokiškio Sirena nuotr. / Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas

Skiepijimo nuo COVID-19 procesas išryškino skirtumus savivaldybėse: kai kurių vadovai sako, kad yra bėdų dėl gyventojų nenoro skiepytis „AstraZeneca“ vakcina, kitų savivaldybių merai teigia, kad procesas sklandus, tačiau pastabų ir pasiūlymų centrinei valdžiai irgi turi.

Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas sako pastebintis, kad gyventojams dėl „AstraZeneca“ vakcinos kyla klausimų, kai kurie pasirenka laukti kitos vakcinos.

„Tas išskirtinumas yra, nes kai registruojame žmones, ypač pagyvenusius, pirmas jų klausimas būna – kokia vakcina būsime skiepijami? Registruodami to negalime atsakyti, nes nežinoma, kada ir kokią vakciną gausime“, – BNS trečiadienį sakė R. Godeliauskas.

„Kai jau kviečiame atvykti konkrečiu laiku pasiskiepyti, tai būna klausimas – kuria vakcina, ar galima pasirinkti kitą, o ne „AstraZeneca“, tai dalis sutinka, jeigu nėra galimybės pasirinkti kitą vakciną, o yra tokių žmonių, kurie atsisako ir laukia galimybės pasiskiepyti „Pfizer-BioNTech“ vakcina“, – pasakojo jis.

Statistikos departamento duomenimis, Rokiškio rajone pirmąja doze paskiepyta per 3,2 tūkst. žmonių iš 27,5 tūkst., tai sudaro beveik 12 proc., nepanaudota apie 250 skiepų.

Meras tvirtina, kad skiepijimo procesas rajone vyksta sklandžiai ir „AstraZeneca“ vakcinų atliko tik dabar, kai skiepijimas iš vienos siuntos buvo sustabdytas.

„Mūsų rajone skiepijimas vyksta gana sklandžiai, įprastai dozių nelieka, bet dabar kažkiek liko, kai sustabdė skiepijimą „AstraZeneca“ vakcinos siunta“, – teigė Rokiškio rajono meras.

Jo teigimu, žinia apie skiepijimo proceso „AstraZeneca“ vakcina sustabdymą žmones gali dar labiau atbaidyti nuo skiepijimosi šia vakcina.

„Aš manau, kad padidins. Tiesiogiai tuo dar neįsitikinau, kadangi sustabdėm skiepijimą, bet tikrai tikiu, kad tai dar labiau įneš nepasitikėjimo šia vakcina“, – kalbėjo R. Godeliauskas.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video