Rokiškio pirties parduoti pirmajame aukcione nepavyko (3)

Publikuota: 2021-06-11 Kategorija: Aktualijos
Rokiškio pirties parduoti pirmajame aukcione nepavyko
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Rokiškio pirties pirmajame aukcione niekas neketino pirkti.

Pirmajame aukcione parduoti Rokiškio pirtį, priklausančią AB „Rokiškio komunalininkas“, nepavyko. Miesto centre esantį pastatą už 260 tūkst. įsigyti norinčiųjų nebuvo. Kaip „Rokiškio Sirenai“ komentavo savivaldybės administracijos direktorius Andrius Burnickas, kitame aukcione pradinė kaina bus mažinama 10 proc.

„Rokiškio Sirena“ primena, kad Rokiškio pirties pirkėjas įsigis tik pastatą. Žemę po juo nuomojama ilgalaikės nuomos principu. Be to, pirkėjas privalės mažiausiai metus teikti pirties paslaugą.

Pašnekovas neslėpė, kad rajono savivaldybė neturėjo didelių vilčių, kad pirmajame aukcione pastatas bus parduotas. Paprastai pirkėjai bando laukti, kol bus šiek tiek sumažinta pradinė pardavimo kaina. Paklaustas, ar yra kokios nors „grindys“, žemiau kurių kaina nebus nuleista, A. Burnickas teigė, kad tokios ribos nėra. Tačiau vertingo pastato miesto centre už dviejų ar trijų kambarių buto kainą įsigyti vilčių tikrai nebus. „Tikrai neparduosime pusvelčiui“, – pabrėžė savivaldybės administracijos direktorius. Jis neslėpė: viliamasi, kad geriausia būtų, jei pirtis jau šiemet turėtų naują šeimininką.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video