Rokiškio notarai: sandorių sumažėjo kone per pusę (0)

Publikuota: 2020-04-28 Kategorija: Aktualijos
Rokiškio notarai: sandorių sumažėjo kone per pusę
„Rokiškio Sirena“ nuotr. / Notarų biuras

Įvedus karantino sąlygas, Lietuvoje vidutiniškai dvigubai sumažėjo sudaromų notarinių sutarčių skaičius. Tam turėjo įtakos tai, kad notarai gyventojus priima tik neatidėliotinais atvejais. Karantino įvedimo pradžioje jautę nežinomybę, notarai po truputį prisitaiko prie pasikeitusių darbo sąlygų ir kviečia gyventojus į notarų biurus kreiptis tik neatidėliotinais atvejais. Apie tai, kaip karantino metu teikiamos notarinės paslaugos, pakalbinome Rokiškio notarus.

Notarines paslaugas gyventojams teikiame kaip įprastai. Pasirengimą sandoriams vykdome nuotoliniu būdu - telefonu ir elektroniniu paštu. Dabar notarų biure priimame tik iš anksto užsiregistravusius asmenis, galutiniam sandorio užbaigimui, dokumentų pasirašymui. Iškilus klausimams gyventojus konsultuojame telefonu. Turim visas būtiniausias apsaugos priemones, dezinfekuojame patalpas. Pradėjus dirbti po karantino įvedimo, jaučiamas sandorių sumažėjimas kone per pusę, lyginant su ankstesniais laikotarpiais. Šią savaitę, palengvinus karantino sąlygas ir pradėjus dirbti daugiau įmonių, jau jaučiamas pagyvėjimas, daugiau žmonių skambina, teiraujasi“- atsakydama į klausimą kaip sekasi darbuotis karantino laikotarpiu teigė 3-iojo noratų biuro notarė Valdemara Vaicekonienė.

1-ojo notarų biuro notarė Rita Šabanskienė teigia, kad iš pradžių buvę nežinioje, šiuo metu dirba įprastu rėžimu: „Visus klausimus sprendžiame nuotoliniu būdu, su klientais bendraujame telefonu ir elektroniniu paštu. Biure aptarnaujame tik iš anksto užsiregistravusius klientus, kurie atvyksta sutartu laiku pasirašyti dokumentų. Besiteiraujantiems gyventojams rekomenduojame šiuo laikotarpiu sudarinėti tik neatidėliotinus sandorius, kur yra besibaigiantys terminai. Visus kitus kviesime atvykti pasibaigus karantinui. Dažniausiai gyventojai kreipiasi dėl palikimo ir hipotekos. Senjorams rekomenduojame pas notarus lankytis tik esant būtinumui. Po kiekvieno kliento apsilankymo dezinfekuojame visas patalpas, turim būtiniausias apsaugos priemones“ - apie darbo sąlygas karantino laikotarpiu pasakojo notarė R.Šabanskienė.
 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą