Rokiškio ežere nuskendo tiltas, bet jo pamaina pasirūpinta (3)

Publikuota: 2021-03-31 Kategorija: Aktualijos
Rokiškio ežere nuskendo tiltas, bet jo pamaina pasirūpinta
Linos Dūdaitės-Kralikienės nuotr. / Ežeras tiltas

Rokiškėnai, kovo 31-ąją išėję pasivaikščioti prie Rokiškio ežero, abstulbo: nebeliko... tilto. Šis rytą ėmė skęsti, todėl buvo ištemptas į krantą. Kaip juokavo Rokiškio miesto seniūnas Arūnas Krasauskas, tiltą pražudė covid-19. O jei rimtai, tai pražudė elementari korozija: dvidešimt metų tarnavęs tiltas jau pernai ėmė leisti vandenį ir buvo akivaizdu, kad ilgai nebetarnaus.

Ar toks tiltas nebuvo pavojingas miestelėnams, jei kuris būtų sumanęs ant jo užlipti? Seniūnas atviras: tiltas buvo stebimas vaizdo kameromis, paženklintas, kad niekas ant jo nebelaipiotų.

Ar buvo tikėtina, kad tiltas ims skęsti? „Taip. Jau pernai jis ėmė leisti vandenį“, – paaiškino seniūnas. Taigi, tilto griūtis miesto valdžios neužklupo netikėtai. Atvirkščiai, tam ruoštasi jau pernai, tiltui pakeisti seniūnija rajono savivaldybės prašė lėšų. Todėl jau šiuo metu vyksta viešieji pirkimai, kurių metu ir paaiškės, koks ir kiek kainuosiantis tiltas pakeis į krantą dviem traktoriais ištemptą senąjį. Kuris rokiškėnams tarnavo gerus dvidešimt metų. Pasak A. Krasausko, planuojama, kad naujasis tiltas bus pastatytas dar iki maudynių sezono pradžios.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video