Rokiškio baseinas jau pirmadienį laukia lankytojų (0)

Publikuota: 2020-08-21 Kategorija: Aktualijos
Rokiškio baseinas jau pirmadienį laukia lankytojų
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Rokiškio baseine pirmieji lankytojai plauks jau rugsėjo 24-ąją.

Rugpjūčio 24 d., savaite anksčiau nei planuota, darbą pradės Rokiškio baseinas. Jo direktorius Vitalijus Jocys teigė, kad paankstinti atidarymą paskatino jaunųjų sportininkų rengimo poreikiai. Tiesa, iki rugsėjo 1-osios veiks dar ne visos paslaugos. Lankytojai negalės lepintis tik pirčių kompleksu, o baseinas, SPA kompleksas, burbulinės vonios, mažasis baseinėlis veiks kaip įprasta. Iki rugsėjo 1-osios baseinas veiks darbo dienomis 8-19 val., o nuo rugsėjo 1-osios – įprastiniu darbo grafiku, įskaitant ir savaitgalius.

Ir baseinas, ir batutai

Nors baseinas pirmadienį jau pradės darbą, rokiškėnai ir miesto svečiai dar galės džiaugtis ir batutais. Jie, pasak V. Jocio, planuojama, veiks iki rugsėjo vidurio. „Nuolatos stebime orų prognozę. Panašu, kad iki rugsėjo vidurio žadami geri orai, dieną bus maždaug apie 19 laipsnių šilumos. Tad tai puikus laikas smagiam poilsiui“, – sakė V. Jocys. 

Pašnekovas neslėpė: daug rokiškėnų pageidavo, kad baseinas pradėtų kuo greičiau veikti. Todėl ir buvo nuspręsta paankstinti jo darbo pradžią po vasaros pertraukos.

Į baseiną – su kauke

Dėl griežtėjančių karantino sąlygų, keičiasi ir baseino darbo tvarka. Pirmiausia, lankytojams reiks dėvėti kaukes. Jas nusiimti bus galima tik baseine, dušuose, pirtyse ir SPA zonoje. Kitur jos – būtinos. Eilėse bus svarbu išlaikyti mažiausiai metro atstumą nuo kitų lankytojų. O asmenys, kuriems pasireiškia bent vienas ūmios virusinės kvėpavimo takų ligos požymis į baseiną nebus įleidžiami. Pasirūpinta ir darbuotojų saugumu: jiems įrengti specialūs skydai. 

Abonementai – nuo rugsėjo 1-osios pratęsiami automatiškai

Dar vienas svarbus dalykas: abonementai ir dovanų kuponai. Kadangi baseinas dėl karantino duris lankytojams užvėrė kovo 15-ąją, tai dalis jų liko neišnaudoti. Taigi, nuo rugsėjo 1-osios jų veikimas bus atnaujintas automatiškai. „Labai svarbu, kad nepraleistumėte progos pasinaudoti jums priklausančiomis paslaugomis“, – sakė V. Jocys. 

Dar yra vietų vaikų grupėje

Vaikų plaukimo grupės baseine sulaukė didžiulio dėmesio. Norėdami užrašyti į jas savo atžalas, tėvai net į eiles rikiuojasi. Kol kas renkama nauja 2013-14 m. gimusių vaikų grupė. Joje bus 12 vaikų. Taigi, tėveliai kviečiami registruoti savo atžalas. Jei vaikų bus daugiau nei dvylika, jie bus priimami prašymų pateikimo eiliškumo tvarka. O nespėjusiesiems nereikia nuleisti rankų: jei atsilaisvins vieta, bus pranešta jos laukiantiesiems. 

Suaugusiųjų, norinčių mokytis plaukti, pasak V. Jocio, nėra norinčiųjų. „Nors, žvelgiant į šiemet nuskendusiųjų vandens telkiniuose skaičių – daugiau nei 80 žmonių – verta susimąstyti, ar nevertėtų išmokti plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“, – sakė jis. 

Nuo rugsėjo 14-osios baseine bus atnaujinti ir Visuomenės sveikatos biuro rengiami projektai, taigi juose dalyvaujantieji turėtų sekti naujienas. Nuo rugsėjo ketinama atnaujinti ir mankštos, aerobikos vandenyje užsiėmimus, todėl juose dalyvaujantieji turėtų susisiekti su savuoju treneriu dėl išsamesnės informacijos.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video