Rokiškio baseinas duris atvers tik rugsėjo 1-ąją (2)

Publikuota: 2020-04-23 Kategorija: Aktualijos
Rokiškio baseinas duris atvers tik rugsėjo 1-ąją
„Rokiškio Sirena“ nuotr. / Rokiškio baseinas.

„Susitiksime rugsėjį“, – taip situaciją Rokiškio baseine apibūdino jo direktorius Vitalijus Jocys. Pelningai ir sėkmingai dirbęs baseinas net ir pasibaigus karantinui durų lankytojams neatvers: atnaujinti veiklą iki rudens būtų ekonomiškai netikslinga.

Direktorius sakė, kad šiuo metu darbuotojai išleisti atostogų. Tiems, kurie neturi galimybės jų gauti, įformintos prastovos. Direktorius paskaičiavo, kad maksimali prastovos trukmė žmogui šioje įstaigoje gali būti maždaug trys savaitės. „Svarstėme visokius variantus. Pavyzdžiui, atleisti žmones: paskaičiavome, kad įspėti apie atleidimą reiktų prieš du mėnesius, dar būtų mokama dviejų mėnesių išeitinė išmoka. Kitaip sakant, keturi atlyginimai. Tiek kainuotų tą patį žmogų išlaikyti iki rudens, taigi nieko nesutaupytume“, – paaiškino pašnekovas. Atnaujinti veiklą vasarą, kai žmonės važiuoja prie jūros, ežerų, taip pat būtų ne pats geriausias sprendimas.

Tačiau tiek laiko be darbo baseino darbuotojai nebus: jau nuo birželio jie tęs darbus gryname ore: baseinas rūpinsis birželio pradžioje Rokiškio ežere išdygsiančiu batutų parku. Jam reikės prižiūrėtojų, gelbėtojų, sargų.

Tiesa, dėl karantino nukentėjo kai kurie projektai, vykdyti baseine, pavyzdžiui, mankštos ir panašios sveikatinimo iniciatyvos. Tačiau, kaip sakė V. Jocys, baseinas nebuvo pats projektų rengėjas, jis tik pardavė paslaugą projektų vykdytojams. Be to, visi projektai buvo finansuojami rajono savivaldybės lėšomis.

Atsiradusį laisvą laiką be lankytojų baseinas išnaudoja paslaugų kokybės gerinimui. Antai neseniai pirtyse įrengta speciali sienelė iš Himalajų druskos, pasižyminti naudingų savybių gausa.

Direktorius paaiškino, kad visi, įsigiję abonementus, juos galės išnaudoti rudenį.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą