Rokiškio autobusais keliaujančių srautai mažėja (5)

Publikuota: 2020-11-13 Kategorija: Aktualijos
Rokiškio autobusais keliaujančių srautai mažėja
„Rokiškio Sirena" nuotr. / Autobusas

Rokiškio autobusų parko direktorius Antanas Taparauskas sako, kad per pastaruosius du mėnesius, lyginant juos su praeitais metais keleivių srautai sumažėjo 60-70 procentų. Didėjant susirgimų skaičiui šalyje ir rajone, ketinama svarstyti dėl kai kurių maršrutų naudingumo.

„Įsigaliojo Lietuvos transporto saugos administracijos supaprastinta reisų stabdymo tvarka, todėl esame parengę prašymą dėl maršrutų mažinimo. Kai kurie maršrutai „nebeatveža“ planuotų pajamų, todėl nuo kitos savaitės lieka tik 5 maršrutai – trys į Vilnių, vienas į Kauną ir vienas į Panevėžį nuvažiuoti ir grįžti atgal. Tokios tvarkos karantino metu ir laikysimės. Jei matysime, jog ir likę maršrutai nuostolingi, yra tikimybė, jog juos stabdysime visiškai, kaip jau buvo nutikę kovo mėnesį“- sako Rokiškio autobusų parko direktorius A. Taparauskas.

Rajoniniais maršrutais autobusai kol kas važiuoja stabiliai, nes yra gyventojų, kurie naudojasi autobusų parko paslaugomis.

„Kol kas rajoniniais autobusais važiuojančių keleivių srautai yra sumažėję nežymiai, gyventojai važiuoja ir miesto ir priemiestiniais autobusais. Šių maršrutų nemažiname, tačiau negalime pasakyti kaip bus ateityje. Šį klausimą derinsime su Rokiškio rajono savivaldybe, kadangi ji išduoda leidimus. Atsižvelgsime į nuotolinį mokinių mokymąsi, suaugusiųjų darbo ypatumus ir tuomet priimsime atitinkamus sprendimus. Žinoma, šių reisų atsisakyti visiškai negalėsime, kadangi turime užtikrinti teikiamą paslaugą“- apie vietinius maršrutus pasakoja pašnekovas.

Pasak autobusų parko direktoriaus Antano Taparausko, po kovo-gegužės mėnesį patirtų nuostolių, vasaros metu situacija buvo šiek tiek pagerėjusi - pavyko kelis kartus nuvažiuoti poilsiauti prie jūros kaimyninėje Latvijoje, tačiau esant dabartinei situacijai jokių planų įgyvendinti nepavyko, tad siekiama išlaikyti esamą situaciją, kad ji neblogėtų.

„Turime planų ir idėjų ateičiai, kurios šiais metais dėl pandemijos liko neįgyvendintos, tad tikimės, jog kitais metais situacija pagerės ir pavyks jas įgyvendinti“- optimistine gaida pokalbį užbaigė pašnekovas.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video