Pribrendo reikalas statyti naują gaisrinę (5)

Publikuota: 2020-08-28 Kategorija: Aktualijos
Pribrendo reikalas statyti naują gaisrinę
Rajono savivaldybės nuotr. / Susitikimo, kuriame gvildentas naujosios gaisrinės klausimas, akimirka.

Ištisos rokiškėnų kartos savo mokyklinių dienų neįsivaizduoja be ekskursijos į Rokiškio gaisrinę. Ne kartą keitėsi šios tarnybos pavadinimai. Tačiau jau daugybę metų kaukdami sirenomis ir signalizuodami švyturėliais ugniagesių automobiliai lekia gelbėti rajono žmonių ir jų turto.

Kalbų apie tai, kad gaisrinės pastatas nebeatitinka šiandienos poreikių, kalbama jau seniai. Buvo kilę kalbų, kad ugniagesiai švęs įkurtuves pastate Pramonės gatvėje, bet tos kalbos nepasitvirtino. Tačiau idėjos ugniagesius perkelti į patogesnį būstą neatsisakyta. 

Rugpjūčio 27 d. rajono savivaldybėje lankėsi Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius Saulius Greičius ir jo pavaduotojas Giedrius Sakalinskas.

Tarp daugelio aptartų temų viena svarbiausių – naujas pastatas ugniagesiams. Mat dabartinis, ir rajono mero, ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento vadovybės teigimu, jau nebeatitinka šiandieninių poreikių. O ir išvažiuoti į įvykius iš ganėtinai siaurų Respublikos arba J. Gruodžio gatvių yra labai nepatogu. Svarstyta, kas geriau: renovuoti esamą, ar statyti naują pastatą. Kadangi renovacija atsieitų maždaug tiek pat, kiek ir naujo pastato statyba, buvo aptarta, kad verčiau būtų statyti naują gaisrinę.

Rajono savivaldybė jau pasiruošusi ugniagesiams pasiūlyti sklypą, kuris būtų arčiau pagrindinių į Rokiškį ir iš jo vedančių kelių. Pasak rajono mero Ramūno Godeliausko, jei viskas seksis, įkurtuves naujame pastate ugniagesiai galėtų švęsti jau po trejų metų.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video