Premjero prašymas: būkite atsakingi ir dvi savaites pakentėkit (1)

Publikuota: 2020-10-22 Kategorija: Aktualijos
Premjero prašymas: būkite atsakingi ir dvi savaites pakentėkit
BNS nuotr. / Premjeras Saulius Skvernelis

Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad trečiadienį Vyriausybės įvesti ribojimai buvo būtini siekiant pristabdyti koronaviruso plitimą ir prašo žmonių kantrybės.

„Aš tik galiu pakartot,  žmonės, būkite atsakingi ir dvi savaites pakentėkit, neikite į tas vietas, tuos renginius, kur yra didesnis pavojus turėti kontaktą ir užsikrėsti“, – ketvirtadienį žurnalistams sakė S. Skvernelis.

Ministrų kabinetas trečiadienį nuo pirmadienio dviem savaitėms sutrumpino kavinių, barų, pasilinksminimo vietų darbo laiką iki vidurnakčio, įvedė privalomą lankytojų registraciją, dvylikoje savivaldybių paskelbė karantiną.

„Verslo interesas yra vienas, ekonominis tiktai, mes turime ieškoti balanso tarp verslo interesų ir visuomenės gyvybės ir sveikatos. Manau, kad tas sprendimas keletui valandų sutrumpinti darbo valandas dviem savaitėms yra būtinas ir niekas tų įstaigų neuždaro“, – Vyriausybės sprendimą komentavo premjeras.

Sostinės naktinio pasilinksminimo vietoms atstovaujantis Vilniaus naktinis aljansas paskelbė svarstantis galimybę dėl įvestų ribojimų kreiptis į teismą.

„Esame teisinė valstybė ir kiekvienas žmogus ar verslo grupė, jei mano, kad pažeisti teisėti interesai, tokią teisę turi. Vertinu kaip normalią teisinės valstybės praktiką“, – situaciją komentavo premjeras.

Ketvirtadienį Lietuvoje užfiksuotas naujų COVID-19 atvejų paros rekordas – 424, penki sirgusieji mirė. Nuo pandemijos pradžios, trečiadienio duomenimis, šalyje nustatyti 8663 užsikrėtimai koronavirusu.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video