Paskelbtas konkursas į Rokiškio psichiatrijos ligoninės vadovo pareigas (6)

Publikuota: 2020-06-24 Kategorija: Aktualijos
Paskelbtas konkursas į Rokiškio psichiatrijos ligoninės vadovo pareigas
Rokiškio Sirena nuotr. / Paskelbtas konkursas į Rokiškio psichiatrijos ligoninės vadovo pareigas

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) paskelbė konkursą Rokiškio psichiatrijos ligoninės direktoriaus pareigoms užimti. Dokumentus kandidatai turėtų pateikti iki liepos 2-osios dienos.

Tikimasi sulaukti kandidatų, gebančių kurti, efektyviai valdyti ir tobulinti įstaigos valdymą, formuoti ir įgyvendinti veiksmingą žmogiškųjų išteklių valdymo politiką, užtikrinti kokybišką gydymo paslaugų kokybę bei gerinti čia dirbančių darbuotojų mikroklimatą. Taip pat tikimasi, kad siekiant skaidraus įstaigos valdymo, save šiose pareigose matantys žmonės užtikrins šiuolaikinių vadybos ir krizių valdymo modelių taikymą, formuos veiksmingą antikorupcinę aplinką įstaigoje.

Pretendentai į šias pareigas privalo mokėti lietuvių kalbą, turėti biomedicinos mokslų ar socialinių mokslų srities ar jam prilygintą išsilavinimą (magistro kvalifikacinį laipsnį). Taip pat turėti ne mažiau kaip 3-ejų metų vadovaujamojo darbo patirtį.

Atrankos metu bus vertinami pretendentų lyderystės ir vadybos gebėjimai, siekiant įsitikinti, jog naujasis vadovas gebės tinkamai spręsti iškilusias problemas, įgyvendinti sveikatos politikos prioritetus, užtikrinti sklandų ir efektyvų įstaigos darbo organizavimą ir koordinavimą bei pasirūpinti aukšta suteikiamų paslaugų kokybe.

Taip pat, kaip ir įprastai, didelis dėmesys skiriamas kandidatų nepriekaištingai reputacijai, tad bus vertinama informacija, susijusi su kandidatų patikimumu skaidriai vykdyti ligoninės vadovo pareigas. Po konkurso bus kreipiamasi į Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT), prašant pateikti informaciją apie konkurso laimėtoją.

Pageidaujantys dalyvauti, visą reikalingą informaciją ras SAM interneto svetainės skelbimų skiltyje bei Valstybės tarnybos departamento (VTD) svetainėje.  

Rokiškio psichiatrijos ligoninė teikia specializuotą stacionarinę pagalbą gyventojams, sergantiems psichikos ligomis. Taip pat teismo nutartimi čia hospitalizuojami pacientai, įvykdę visuomenei pavojingas veikas.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video