Palangos paplūdimyje pernelyg atsipalaidavęs ir visas tarnybas ant kojų sukėlęs rokiškietis gavo 300 eurų baudą (5)

Publikuota: 2019-08-19 Kategorija: Aktualijos
Palangos paplūdimyje pernelyg atsipalaidavęs ir visas tarnybas ant kojų sukėlęs rokiškietis gavo 300 eurų baudą
Delfi nuotr. /

Praėjusį savaitgalį Palangos gelbėtojams teko ne tik drausminti girtuokliaujančius poilsiautojus, į pliažus šunis atsivedančius neatsakingus jų šeimininkus, atsipalaidavusius ir mažylių nesužiūrinčius tėvelius, bet ir gelbėti jėgos aitvarų entuziastus. Na, o gelbėti nuo jūros tilto šokinėjančius neblaivius narsuolius tapo jau įprasta.

 

Vakarop gelbėtojai, kaip ir įprasta savaitgalį, skubėjo prie Palangos jūros tilto, nuo kurio nušoko vyriškis. Gelbėtojai į nurodytą vietą nuskubėjo per kelias minutes. Pasak gelbėtojo Giedriaus Valatkos, iš Rokiškio atvykęs „narsuolis“ buvo neblaivus.

„Mes jį pargabenome į krantą. Aš BPC operatorių telefonu išsyk informavau, kad vyriškiui jau suteikta pagalba. Nepaisant šios informacijos ant tilto vėl buvo atsiųsti ir ugniagesiai gelbėtojai, ir medikai, ir policija. Nors nebuvo jokios būtinybės. Manau, kad taip švaistomi valstybės resursai. Kam dubliuoti pagalbą, jei mes ją ką tik buvome suteikę“, - stebėjosi gelbėtojas.

Visas tarnybas ant kojų sukėlęs rokiškietis buvo neblaivus, į alkoholio matuoklį įpūtė 1,67 promilės. Už nusižengimą jam buvo skirta 300 eurų bauda.

J. Pirožnikas pastebėjo, kad vartojančių alkoholį pliažuose ir apsvaigusių poilsiautojų pasitaiko vis mažiau. „Tačiau jų kasdien būna. Dažniausiai tai užsieniečiai, kurie nesusipažinę su mūsų taisyklėmis. Juk vartoti viešoje vietoje ir reklamuoti alkoholinius gėrimus pas mus draudžiama“, - priminė gelbėtojų tarnybos vadovas.


Dalintis naujiena
Rašyti komentarą