Pagarsėjęs šiukšlynas – privačioje teritorijoje (foto) (10)

Publikuota: 2020-01-13 Kategorija: Aktualijos
Pagarsėjęs šiukšlynas – privačioje teritorijoje (foto)
L. Dūdaitės-Kralikienės nuotr. /

Buvusi Naftos bazė P. Cvirkos gatvėje – tikras keiksmažodis ir miesto seniūnijai, ir aplinkosauga besidomintiems rokiškėnams. „Rokiškio Sirena“ gavo tokią žinutę: „Prie VMI miškely kalnai šiukšlių. Padangos, asb. šiferiai. Vaikai tai meta į tvenkinius! Tai vandalų mokykla.Būtina išgabenti surinktas ir perkast privažiavimo kelius ar tik švedei Gretai tai rūpi? Savivaldai spjauti, kad tvenkiniuose žuvys, kita gyvybė“.

„Rokiškio Sirena“ apie šią problemą klausė Rokiškio miesto seniūno Arūno Krasausko. Jis paaiškino, kad šiuo atveju seniūnijos rankos surištos: minėtasis sklypas yra privati teritoriją. Ją išsinuomavo viena įmonė. Jokios veiklos, seniūno teigimu, sklype ji nevykdo. Žinoma, ji ir atsakinga už savojo turto priežiūrą ir tvarkymą. Nei perkasti privažiavimų, nei kitaip užkirsti kelią patekti į sklypą seniūnija negali. „Informuosime gamtosaugininkus, kad jie patikrintų minėtą teritoriją. Jie, jei prireiks, imsis priemonių“, – sakė A. Krasauskas.
„Rokiškio Sirena“ primena, kad buvusi vadinamoji naftos bazė arba „katakombos“ yra ganėtinai apleista teritorija. Ir nepaisant to, kad ją įvairių akcijų metu švarina moksleiviai, šratasvydžio bendruomenė, visuomet atsiranda tų, kurie ten veža atliekas.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą