Paaiškėjo, kodėl daliai Rokiškio buvo dingusi elektra (3)

Publikuota: 2019-12-04 Kategorija: Aktualijos
Paaiškėjo, kodėl daliai Rokiškio buvo dingusi elektra
„Rokiškio Sirena“ / Dar ir šiuo metu tebevyksta elektros tinklų tvarkymo darbai Nepriklausomybės aikštėje.

„Rokiškio Sirena“ primena, kad pirmadienio, gruodžio 2-osios, popietę maždaug nuo 15.30 val. nemažoje dalyje Rokiškio buvo dingusi elektra. Kai kurie abonentai neturėjo elektros maždaug 4 val. ESO atstovas paaiškino, kokių gedimų dėka dalis Rokiškio skendėjo tamsoje.

ESO atstovas žiniasklaidai Tomas Kavaliauskas incidentą komentavo taip:
„Apie 15:15 val. vakar sugedo 10 kV elektros kabelis, iškart po to sekė toje pačioje linijoje dar vienas gedimas. ESO inžinieriams atvykus į gedimo vietą, netrukus įvyko dar vienas gedimas elektros kabelių ruože.
Tad šių gedimų visuma lėmė, kad nuo 15:15 val. Rokiškyje kelias valandas elektros neturėjo apie 1 tūkst. ESO klientų. Vėliau gedimai buvo lokalizuoti, bet dar pavieniai klientai kai kuriose vietose neturėjo elektros, bet ir jiems pavakary elektros tiekimas buvo atnaujintas.
Gedimų priežasčių gali būti įvairių. Tačiau vienu sakiniu galima būtų pasakyti, kad tai - įranga, kurios veikimo laiko suprognozuoti neįmanoma. Tačiau ESO kasmet investuoja į elektros oro ir kabelių tinklų atnaujinimą, tai lemia, kad elektra dingsta ypač retai, klientai patiria mažiau nepatogumų, o elektros tiekimo atkūrimas užtrunka trumpiau.
ESO atsiprašo klientų dėl galimai patirtų nepatogumų.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą