Nuramino vairuotojus: vairavimo egzaminų paslauga Rokiškyje lieka (3)

Publikuota: 2020-08-14 Kategorija: Aktualijos
Nuramino vairuotojus: vairavimo egzaminų paslauga Rokiškyje lieka
Rokiškio Sirena nuotr. / Regitra

Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas savo Facebook profilyje esamiems ir būsimiems vairuotojams pranešė gerą žinią - valstybinė įmonė „Regitra“ Rokiškyje liks.

Po mero susitikimo su „Regitros“ generaliniu direktoriumi Daliumi Preveliu buvo sutarta, kad vairavimo egzaminų paslauga Rokiškyje lieka. 

Anot mero: „iš darbo išėjus egzaminuotojui Arvydui Grundai, vairavimo egzaminai Rokiškyje priiminėjami tik dvi dienas per savaitę. Tačiau nuo spalio mėnesio egzaminuotojai vėl dirbs penkias dienas per savaitę. Planuojama, jog iki to laiko papildomai bus paruošti du darbuotojai“.

Pasak D. Prevelio, iki šiol Rokiškio „Regitra“ Lietuvoje buvo unikali tuo, jog nuolat egzaminuodavo tik vienas ir tas pats žmogus. Dėl to VĮ „Regitra“ ne kartą yra susilaukusi kritikos iš priežiūros institucijų.

Anot mero, nuo šiol situacija keisis ir atvykęs laikyti vairavimo egzamino būsimas vairuotojas nežinos kas jį egzaminuos.

„Įdomumo dėlei reikia pasakyti, jog ir dabar registruojantis vairavimo egzaminui, Rokiškyje eilė mažesnė nei Utenoje ar Panevėžyje...“ - facebooke rašė Rokiškio rajono meras R. Godeliauskas.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą