Nuo birželio 17 d. karantiną gali pakeisti kitas teisinis režimas (0)

Publikuota: 2020-06-03 Kategorija: Aktualijos
Nuo birželio 17 d. karantiną gali pakeisti kitas teisinis režimas
Delfi nuotr. / Saulius Skvernelis

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis trečiadienį feisbuke pranešė, kad nuo birželio 17 dienos šalyje gali būti panaikintas karantinas ir būtų taikomas jau kitas teisinis režimas.

„Šiandien COVID–19 komitete aptarėme galimą išėjimo iš karantino režimo planą. Jei epidemiologinė situacija Lietuvoje nesikeis į blogąją pusę, įgyvendinus šį planą būtų taikomas jau kitas teisinis režimas, konkrečiai – valstybės lygio ekstremali situacija“, – rašė premjeras.

Anot jo, šis teisinis režimas leistų prireikus reguliuoti sienų kontrolę, taip pat taikyti tam tikrų ūkinių sričių apribojimus. „Šie apribojimai pagal poreikį ir situaciją būtų nukreipiami tik į tas sritis, kuriose lieka didžiausia tikimybė galimam koronaviruso plitimui“, – teigė jis.

„Preliminariai planuojama, kad naujas teisinis režimas galėtų įsigalioti nuo birželio 17 dienos. Galutiniai sprendimai turi būti priimti kitos savaitės Vyriausybės posėdyje“, – rašė S. Skvernelis.

Primename, kad karantinas šalyje pratęstas iki birželio 16 dienos. Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga žiniasklaidai jau keletą kartą teigė, kad jis tada gali būti ir nutrauktas.


Dalintis naujiena
Rašyti komentarą