Miesto šventė: kas pamiršo informuoti rokiškėnus apie tai, kada ir kiek laiko bus aikštė uždaryta? (6)

Publikuota: 2020-09-24 Kategorija: Aktualijos
Miesto šventė: kas pamiršo informuoti rokiškėnus apie tai, kada ir kiek laiko bus aikštė uždaryta?
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. /

Praėjusį šeštadienį, kai pats turgaus įkarštis, į miestą suvažiavę apsipirkti aplinkinių miestelių ir kaimų gyventojai, jų laukė nemaloni staigmena: uždaryta Nepriklausomybės aikštė. Ir, žinoma, niekas apie tai nepasivargino pranešti: nei kada, nei kiek laiko bus uždarytos kai kurios miesto gatvės šventės metu. Rajono savivaldybės administracijos direktorius Andrius Burnickas patikino, kad ateityje tokia informacija bus skelbiama iš anksto.

Uždarytos gatvės sukėlė nemažai nepatogumų miesto gyventojams. Kai kurie, gyvenantys prie dvaro tvenkinių, net negalėjo legaliai patekti į savo namus, ir jiems teko tiesiog, pasidairius, ar policija nemato, apvažinėti „plytas“. Daug „gražių“ žodžių tuo klausimu turėjo pasakyti, pavyzdžiui, Nepriklausomybės aikštėje veikiančios baldų, šildymo įrangos parduotuvės, šeštadienio rytą atsidūrusios kaip tik žiedinėje apsuptyje. Apie tai, kad miesto šventės organizatoriai pražiopsojo svarbų dalyką, „Rokiškio Sirenai“ skundėsi kraštiečiai, savo sodyboje sumanę remontą. „Esame dirbantys žmonės. Į Rokiškį atvykstame tik savaitgaliais. Suprantame kai kurių norą švęsti. Bet gyvenimas ne tik iš švenčių susideda. Dar yra ir darbas, verslas. Štai mes šildymo prekių salone užsisakėme radiatorius. Paaiškinkite mums, kaip juos pasiimti? Ant kupros vilkti kelis šimtus metrų iki artimiausios vietos, kur galime pastatyti automobilį? Bent informuoti, įspėti galima, kada ta aikštė bus uždaryta. Tada ieškotume būdų kitaip atsiimti savo prekes“, – problemą vardijo pašnekovai.

Iš tiesų anksčiau buvo skelbiama, kada ir kiek laiko bus uždarytos miesto gatvės. O pastaruoju metu, jau ir tokių didelių renginių, kaip ralis, miesto šventės metu rokiškėnams informacija apie uždarytas gatves nebepateikiama. „Taip, išties tai problema. Matyt, kažkas nepagalvojo, kad reiktų skelbti. Ateityje informuosime gyventojus, kad jie galėtų planuotis savo laiką ir maršrutus“, – sakė rajono savivaldybės administracijos direktorius Andrius Burnickas.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video