Mieste – naujos šiukšliadėžės, o prie dvaro dingo šunų „nuodėmėms“ skirta dėželė (3)

Publikuota: 2020-01-24 Kategorija: Aktualijos
Mieste – naujos šiukšliadėžės, o prie dvaro dingo šunų „nuodėmėms“ skirta dėželė
„Rokiškio Sirena“ / Miesto centre atsirado naujos šiukšliadėžės, o prie dvaro – dingo šunų „nuodėmėms“ skirta dėžutė.

Rokiškio miesto centre išdygo naujos, įdomaus dizaino šiukšliadėžės. Jos stilistiškai priderintos prie Nepriklausomybės aikštę puošiančių vazonų. Tačiau miesto seniūnijai teko išgirsti ir ne apie džiugią naujovę: pirmą kartą miesto istorijoje vagys nukniaukė dėželę, skirtą šunų „nuodėmėms“.

Apie tai, kad nuo tako prie Rokiškio krašto muziejaus bravoro dingo dėžutė šunų ekskrementams, pastebėjo muziejininkas Giedrius Kujelis. Jis socialiniame tinkle „Facebook“ pajuokavo, kad niekadėjai grąžintų dėžutę, o jos turinį galį pasilikti sau.

Rokiškio miesto seniūnas Arūnas Krasauskas iš „Rokiškio Sirenos“ sužinojo, kad dingo dėžėlė. Jis teigė, kad per porą metų, kol jos stovi, tai pirmasis atvejis, kad dėželė dingtų. „Aš dar paklausiu, ar kas iš mūsų darbuotojų jos nenukabino. Tačiau tokia tikimybė maža: jei būtų nuėmę, būtų pasakę. Pavogti dėžutę su šunų „nuodėmėmis“? To mūsų mieste dar nebuvo“, – sakė seniūnas.

Kiek įvertinta dingusioji dėžėlė, seniūnas žadėjo pasakyti pirmadienį. „Mintinai neprisimenu, o meluoti nenoriu“, – sakė jis.

Sausio 27 d. seniūnas A. Krasauskas patikslino: dėželė nebuvo pavogta. Ji buvo suniokota ir ją nuėmė seniūnijos darbuotojai. Kol kas dėželės pakeisti nėra kuo, bet netrukus jos bus perkamos. Seniūnas teigė, kad šunų ekskrementams skirtos dėželės iki šiol nebuvo niokojamos.

Po to, kai bus nupirktos naujos, bus sprendžiama kur jas statyti. „Susidomėjimas ir poreikis yra didelis“, – sakė A. Krasauskas. Antai ne per seniausiai tokia dėželė buvo pastatyta Velniakalnyje vietos gyventojų pageidavimu.

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą