Kviečia rokiškėnus vienytis svarbiai misijai (0)

Publikuota: 2020-11-26 Kategorija: Aktualijos
Kviečia rokiškėnus vienytis svarbiai misijai
Rokiškio Sirena nuotr. / Kalėdinis žaisliukas

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriai Rokiškyje nori pasiekti daugiau vienišų senolių ir jiems nunešti „Šviesių minčių Kalėdas“. 
 
Gal kaimynystėje pastebėjai vyresnio amžiaus žmogų, kuriam, Tavo nuomone, trūksta bendravimo, žmonių artumo ir manytum, kad užmegztas nuoširdus ryšys su savanoriu galėtų jam suteikti daugiau gyvenimo džiaugsmo, galimybių išsikalbėti, pasijusti matomam, girdimam ir reikalingam?
 
Gal Tu ir nežinai, bet jei jauti, kam tokia pagalba gali būti reikalinga, pabandykim padėti.
 
IKI GRUODŽIO 10 DIENOS užpildyk anketą (asmeninių duomenų apie senolį nereikės) ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriai su Tavo pagalba pažada saugiai nunešti šventinius linkėjimus.
 
Anketą ir pilnesnę informaciją apie „Šviesių minčių Kalėdas“ rasite čia: https://forms.gle/RMMic6d97NkydW9D6 arba el. paštu: rasa@redcross.lt
 
Daugiau informacijos, kaip Raudonasis Kryžius rūpinasi vyresnio amžiaus žmonėms: https://www.redcross.lt/programa-silti-apsilankymai
 
Tikime, kad šie maži žingsneliai išaugs į gražias, ilgalaikes draugystes ir šviesias mintis. O gal ir Tu kada norėsi prisijungti prie savanorių komandos?
 
Būk mūsų akys savo bendruomenėje ir taip prisidėk prie svarbios misijos.
 
Prieš Vienišumą jau dabar!
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video