Kviečia registruotis pagalbai į namus (0)

Publikuota: 2021-02-02 Kategorija: Aktualijos
Kviečia registruotis pagalbai į namus
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Konsultantai padės užsiregistruoti pas reikiamus specialistus, patars.

 

 

 

Rokiškio socialinės paramos centras kviečia rajono gyventojus registruotis konsultanto pagalbai į namus. Ši pagalba apima informavimą apie įvairių rajono institucijų teikiamą pagalbą, paslaugas, bei praktinę pagalbą, kaip jomis pasinaudoti.
Ši paslauga – projekto, Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas) dalis.

Rajono gyventojams siūloma įvairiapusė pagalba. Kadangi karantino metu daugelis paslaugų ar registracija joms persikėlė į virtualią erdvę, ne kiekvienas asmuo moka ir turi galimybių savarankiškai užsiregistruoti pas gydytoją,. Ne mažiau aktualu sumažinus viešojo susisiekimo maršrutų kiekį, susirasti transportą nuvykti pas medikus, į kitas reikalingas įstaigas, užsiregistruoti kitoms svarbioms paslaugoms.
Socialinės paramos centro konsultantai pasirengę pagelbėti tokiems žmonėms: patars, pamokys kaip susirasti informaciją apie jiems reikalingas paslaugas, padės užsiregistruoti.
Norintieji pasikviesti konsultantą į namus, kviečiami registruotis šiais telefonais:
+370 62675185
bei (8-458) 312 75
„Rokiškio Sirena“
inform.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video