Koronavirusas neaplenkė Rokiškio: nustatytas pirmasis atvejis mūsų mieste (34)

Publikuota: 2020-04-22 Kategorija: Aktualijos
Koronavirusas neaplenkė Rokiškio: nustatytas pirmasis atvejis mūsų mieste
Rokiškio Sirena nuotr. / Koronavirusas neaplenkė Rokiškio: nustatytas pirmasis atvejis mūsų mieste

2020 m. balandžio 22 d., apie 18 val. Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas paskelbė taip nelauktą naujieną - Rokiškyje nustatytas pirmasis koronaviruso atvejis. Šią žinią meras paskelbė savo Feisbuko profilyje: 

Deja, bet plintantis koronavirusas neaplenkė ir Rokiškio. Turiu pranešti ką tik gautą informaciją, kad nustatytas pirmasis atvejis ir mūsų mieste.

Tikrinant gydymo įstaigų darbuotojus, koronavirusas nustatytas vienam iš Rokiškio PASPC darbuotojų. Šiek tiek ramina tai, kad užsikrėtęs žmogus nuolat dėvėjo apsaugos priemones ir daug kontaktų su kolegomis ir pacientais neturėjo. Visi PASPC darbuotojai, turėję kontaktų, izoliuoti ir bus nedelsiant tikrinami. Renkama informacija apie pacientus, galimai turėjusius bet kokį kontaktą. Šeimos narys, kurio darbo vieta Vilniuje, taip pat bus patikrintas. Užsikrėtęs asmuo rizikos grupei nepriklauso, jokių viruso simptomų nejaučia, todėl bus gydomas namuose. Nuoširdžiai linkiu kuo greičiau pasveikti.

Savaime suprantama, kad asmens duomenų apie užsikrėtusį asmenį pateikti negalime.

Dėl izoliuoto PASPC personalo įstaiga veikti toliau gali, patalpos ir prieigos dezinfekuojamos.

Šiuo metu tai viskas, ką žinome, tačiau vos tik gavę daugiau informacijos, ją būtinai pranešime.

Tikriausiai jau visi 100 kartų girdėjote prašymus likti namuose. Pakartosiu dar ir 101-ąjį kartą‼️
Šiandien viskas yra mūsų pačių rankose, tiek perkeltine, tiek tiesiogine prasme. Virusas, kaip žinia, pats savaime neplinta, jam reikalinga mūsų pagalba. Neleiskime savo lengabūdišku elgesiu virusui užkrėsti žmonių ir net nusinešti gyvybių.

Prieš besibūriuodami, eidami į parduotuvę, susitikdami viešose vietose, aikštelėse pagalvokime, ar to tikrai reikia, ar nėra kitų būdų patenkinti norus, susitvarkyti reikalus, neišeinant iš namų⁉️

Pagalvokime apie dieną, kai virusas bus įveiktas ir visi nepatogumui, visos su tuo susijusios problemos jau nebeatrodys tokios didelės. Ir tai bus mūsų visų bendro darbo rezultatas – laimėta kova!

Todėl dabar kreipiuosi į visus asmeniškai – jauskime atsakomybę ne tik prieš save, bet ir prieš aplinkinius.

Vienintelis būdas išvengti tolimesnių susirgimų – socialinė DISTANCIJA ir SĄSTINGIS!

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą