Kokio tipo spynos yra tikras ilgapirščių rojus? (0)

Publikuota: 2021-04-20 Kategorija: Aktualijos
Kokio tipo spynos yra tikras ilgapirščių rojus?
Asociatyvi nuotr.

Ne paslaptis, jog vienais mėgstamiausių ilgapirščių taikinių paprastai tampa būtent spynos – na, ne tiek jos, kiek už jų slypintys niekuo dėtų žmonių turtai. Vienų nuosavybė didesnė, kitų daugiau emocinė nei materiali, tačiau apsaugoti ją nori kiekvienas, o būdu tai padaryti tampa būtent spynos. Kokias spynas bei užraktus pasirinkti, kad tai, ką jos saugo, netaptų eiliniu vagišių grobiu?

Lengvai prieinama – lengvai atrakinama

Pirmoji taisyklė, kurios turite laikytis ieškodami naujos spynos savo turtui apsaugoti, yra jūsų pasirinktos spynos prieinamumas. Jeigu parduotuvėje matote itin daug vieno tipo spynų, tai dar nereiškia prekės populiarumo ir itin aukštos jos kokybės – tai gali reikšti masinį konkrečios spynos gaminimo procesą ir nesudėtingą būsimą jos atrakinimą vagišiams. Nesakome, jog buities prekių pardavimo vietose įsigytos spynos tarnaus trumpą laiką ir nėra rekomenduojamos įsigyti, tačiau jas „nulaužti“ tikrai nebus sudėtinga tuo atveju, jeigu jos laisvai prieinamos tiek pirkėjams įsigyti, tiek ir turto niokotojams treniruotis jas sugadinant. Jeigu neturite kitos išeities, tokio tipo spyną rinkitės kaip laikiną sprendimą turtui apsaugoti, o per mėnesį ar kelias savaites pakeiskite ją brangesniu bei patikimesniu mechanizmu.

Mažiau spynų – mažiau darbo

Didelis bei sunkus kišenėje pūpsantis raktų ryšulys, turbūt, nėra nei vieno žmogaus svajonė. Dėl šios priežasties neretai pasirenkame savo turtą apsaugoti vos viena arba, geriausiu atveju, dviem skirtingų tipų spynomis tam, jog jų raktų nereikėtų nešiotis kartu su savimi kaip pačios didžiausios naštos. Nepaisant to, mažesnis spynų skaičius atveria vagišiams galimybę įsilaužti per trumpesnį laiką nei truktų perprasti tris ar daugiau spynų. Kuo daugiau vertinamas jūsų turimas turtas, tuo labiau jūs turite jį saugoti, tad didesnis užraktų skaičius ar sudėtingesnė jų sistema, kurie iš esmės yra kiek brangesnis pirkinys nei paprastos spynos, neturi būti jus nuo saugesnės ateities atbaidantis dalykas.

Vagišiai atidžiai renkasi savo sekantį grobį, tad jūs dar atsakingiau rinkitės spyną, kuri saugos jūsų turtą bei jus pačius. Nepamirškite, jog lengviausiai ilgapirščių atrakinama spyna yra paprasčiausiai neužrakintos durys!

 

Užs. nr. 1302.

Dalintis naujiena

Sponsored Video