Kalėdinėms eglutėms surinkti Rokiškio mieste numatytos trys vietos (0)

Publikuota: 2021-01-07 Kategorija: Aktualijos
Kalėdinėms eglutėms surinkti Rokiškio mieste numatytos trys vietos
E.Pavilonienės nuotr. / Eglučių surinkimo aikštelė šalia Rokiškio baseino

Žiemos šventėms pasibaigus, Rokiškio miesto seniūnija, nupuoštas kalėdines eglutes kviečia palikti tam skirtose surinkimo vietose. Šiais metais numatytos trys žaliaskarių surinkimo taškai: aikštelėje šalia Rokiškio bažnyčios (Laukupės g.), Taikos gatvėje esančio turgelio teritorijoje ir šalia įvažiavimo į Rokiškio baseino teritoriją.

Rokiškio miesto seniūnas Arūnas Krasauskas sako turintis vilčių, jog gyventojai nupuoštas eglutes neš į surinkimo aikšteles ir nepalikinės jų šalia konteinerių, tačiau eilės metų patirtis rodo, kad supratingumo kai kuriems gyventojams vis dar trūksta.

Šalia Rokiškio baseino esančioje aikštelėje jau matosi kelios paliktos eglutės. Ir nors už keleto metrų yra surinkimo aikštelė, eglučių matyti ir prie šalia esančio konteinerio.

„Šiais metais numatėm, kad eglutes surinksim tik iš tam skirtų aikštelių. Su atliekų rinkėju esam sutarę suneštas eglutes išvežti po savaitgalio, tad tikimės jog iki to laiko suspės atnešti visi norintys. Gyventojų prašom elgtis atsakingai ir eglučių nepalikti prie konteinerių. Už tai yra numatyta ir administracinė atsakomybė“- sako seniūnas A.Krasauskas.

Miesto seniūnas sako, jog Rokiškio miesto eglė, pastatyta miesto centre dar lieka. Jos nupuošti kol kas neketinama.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video