Kaip gauti kompensaciją už auto įvykį UK (3)

Publikuota: 2019-09-18 Kategorija: Aktualijos
Kaip gauti kompensaciją už auto įvykį UK
Avarija

Kai nusprendžiau emigruoti į Londoną, gana ilgą laiką galvojau, kad šiame mieste niekada nevairuosiu, o mintis įsigyti nuosavą automobilį nuolat vydavau šalin. Vis dėlto, gyvenimo aplinkybės privertė priprasti prie šio miesto judėjimo, ir eismas nebeatrodė toks chaotiškas. Kelionės į darbą automobiliu buvo kur kas patogesnės nei metro ar autobusu, todėl svarsčiau, kodėl tam nesiryžau anksčiau. Mane maloniai nustebino tai, kad vairuotojai šiame mieste yra kur kas kultūringesni nei bet kuriame Lietuvos didmiestyje, todėl kelionės tikrai nekėlė įtampos.

Praėjus metams po automobilio įsigijimo važiuodama namo patekau į eismo įvykį. Vairuotojas, kurio transporto priemonė atsitrenkė į manąją, teigė nepastebėjęs mano automobilio, tačiau tai paprasčiausiai buvo sunkiai suvokiama. Vėliau paaiškėjo, kad vairuotojas buvo neblaivus, o tai mane tik dar labiau papiktino, nes kurį laiką man teko pabuvoti ligoninėje bei patirti nemažas transporto priemonės remonto išlaidas. Įvykus šiai nelaimei išlipau iš automobilio įvertinti padarytą žalą, tačiau paaiškėjo, kad taip pat buvo sutrikdyta ir mano sveikatos būklė. Išsitraukiau telefoną norėdama išsikviesti greitąją pagalbą, tačiau paaiškėjo, kad tai jau padaryta už mane – pro šalį važiavęs vairuotojas neliko abejingas ir pasirūpino medikų iškvietimu.  Mane nustebino tai, kad net ir tokiame didmiestyje kaip Londonas greitoji pagalba atvyko tikrai labai greitai, todėl netrukus atsidūriau ligoninėje.

Po šio įvykio man labai svaigo galva, tad pamaniau, kad greičiausiai patyriau smegenų sutrenkimą, tačiau tuo nebuvo apsiribota – taip pat buvo nustatytas raktikaulio lūžis bei kaklo slankstelio pažeidimas. Keista, tačiau tuo metu stipraus skausmo nejaučiau – jis pasireiškė tik kitą dieną, kurią, žinoma, leidau ligoninėje. Apie patirtą įvykį pranešiau savo darbdaviui, ir mane labai nustebino tai, kad dar tą pačią dieną į palatą ėmė plūsti kolegos. Nors buvo nedarbo diena, tačiau mūsų vadovas pranešė apie mane ištikusią nelaimę, ir bendradarbiai atvyko manęs palaikyti. Vienas kolegų papasakojo man apie galimybę gauti kompensaciją už šią patirtą nelaimę, ir pasakė, kad  nė neabejoja, kad man pavyks gauti tikrai nemažą pinigų sumą.

Kai tik palatoje likau viena, iš karto ėmiausi informacijos paieškos – kadangi laukė tikrai netrumpas gydymas, pamaniau, kad papildomi pinigai man tikrai pravers. Benaršydama internete radau įmonę „Insito kompensacijos“, kuri suteikia galimybę konsultaciją gauti lietuvių kalba. Tai labai nudžiugino, todėl nusprendžiau kreiptis į būtent šią bendrovę. Susisiekus telefonu man buvo paaiškinta, kad turiu galimybę gauti kompensaciją už automobilio remonto išlaidas, medicinines išlaidas, nedarbingumo laikotarpį, ir t.t. Aptarėme įvykio aplinkybes, ir konsultantas garantavo, kad galiu tikėtis maksimalios kompensacijos – vien dėl to, kad į mano transporto priemonę atsitrenkusio automobilio vairuotojas buvo neblaivus, teisinės svarstyklės sviro į mano pusę. Taigi, aptarėme tolimesnius veiksmus, ir tuomet man beliko laukti sprendimo priėmimo.

Mane labai nustebino tai, kad neprireikė pildyti gausybės dokumentų bei kreiptis į įvairias institucijas gauti kompensaciją – tereikėjo pateikti informaciją apie šią patirtą nelaimę, ir visais formalumais buvo pasirūpinta už mane. Po gydymo ligoninėje vėliau buvau nukreipta apsilankyti pas fizioterapijos specialistą – reabilitacijos laikotarpis truko beveik tris mėnesius. Pasibaigus reabilitacijos programai gavau pranešimą, kad man yra skirta priklausanti kompensacija, ir tai tikrai labai nudžiugino. Kaip ir buvo žadėta, buvo padengtos fizioterapijos užsiėmimų išlaidos, išmokėta pinigų suma už nedarbingumo laikotarpį bei  suteikta kompensacija už automobilio remontą. Tai tikrai labai nudžiugino, nes galėjau grįžti į įprastą gyvenimą ir pamiršti apie šį nelaimingą nutikimą. Platesnę informaciją skaitykite čia.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą