Juodupės seniūnijoje laikinai darbuosis Kazliškio seniūnė (0)

Publikuota: 2024-04-24 Kategorija: Aktualijos
Juodupės seniūnijoje laikinai darbuosis Kazliškio seniūnė
Rokiškio Sirena nuotr. / J. Kazanavičienės pečius šiomis dienomis užgulė atsakomybė už dvi rajono seniūnijas .

Panašu, kad Juodupės seniūniją gaubia juodi debesys. Antradienio pavakarę „Rokiškio Sirenos“ redakcijai paskambinęs susirūpinęs juodupėnas pasakojo, kad jų seniūnija liko be „valdžios“: maždaug prieš mėnesį insultas ištiko seniūną Valdą Adamonį, o dabar sveikata sušlubavo ir jį laikinai vadavusio pavaduotojo Mariaus Datkūno.

Juodupietis svarstė, kad dabar seniūnijoje dirbti likusios tik socialinės darbuotojos, bet ar jos gali vadovauti visai seniūnijai?  

Visgi paaiškėjo, kad seniūnija nėra palikta socialinių darbuotojų atsakomybėje. Laikinai Juodupės seniūnės pareigas eina Kazliškio seniūnė Justina Kazanavičienė.

„Vakar (su seniūne kalbėjome trečiadienio rytą – aut. past.) buvo pirma diena. Termino nėra, kuriam laikui skirtas pavadavimas. Tiesiog – ligos atveju, o sveikatos klausimais kažką prognozuoti yra sunku. Kol kas, lyg ir, kalbama apie mėnesio laikotarpį“, – kalbėjo dvigubų pareigų naštą apsiėmusi J. Kazanavičienė.

Anot pašnekovės, ji kalbėjusi su M. Datkūnu apie „einamus reikalus“, o į Juodupės seniūniją kol kas nuvykusi nebuvo. Tą padaryti planuoja artimiausiu metu: „Su seniūnijos darbuotojais kalbėjausi telefonu. Juk dirba ten ir komunalinio ūkio skyriaus specialistai, ir raštvedė. Darbai nesustojo, esant poreikiui seniūnija tikrai priima ir gyventojus. Mano pareiga bus daugiau popierinė, jokių didelių ir naujų darbų nepradėsiu. Pavaduoju tik dėl seniūnijos darbo užtikrinimo“.  

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video