Informacinis stendas miesto centre estetinio vaizdo nekūrė (2)

Publikuota: 2020-07-20 Kategorija: Aktualijos
Informacinis stendas miesto centre estetinio vaizdo nekūrė
E. Pavilonienės nuotr. / Nepriklausomybės aikštė

Rokiškio miesto centre, Nepriklausomybės aikštėje, šalia „Šiaulių banko“ išmontavus skelbimų lentą, atsivėrė panoraminis vaizdas į Rokiškio Šv. Apaštalo evangelisto Mato bažnyčią.

Pasak Rokiškio rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir paveldosaugos skyriaus vedėjo pavaduotojos Ingridos Trumpaitės, stendas buvo nebefunkcionalus, darkė miesto erdvę: „Demontavus stendą atsivėrė aikštė. Tokia skelbimų lenta nekūrė estetinio vaizdo“ - sako I.Trumpaitė.

Paklausus, ar yra poreikis statyti naujas skelbimų lentas, I. Trumpaitė sako, kad didžioji dalis informacijos persikėlė į internetą, socialines erdves, todėl naujos skelbimų lentos, vietoje išmontuotos, statyti neketinama.

„Planuojame statyti naujus, modernius informacinius stendus Tyzenhauzų alėjoje, šalia vandens stotelės ir prie Rokiškio krašto muziejaus vartų. Ten bus Ilzenbergo dvaro, Rokiškio krašto muziejaus informacija“ - teigia pašnekovė.

Rokiškio rajono savivaldybės Rokiškio miesto seniūnijos seniūno pavaduotojas Egidijus Žaliauskas sako, kad kitos skelbimų lentos, esančios miesto teritorijoje liks. Išmontuota tik buvusi šalia banko.

Paklaustas, kas yra atsakingas už tokių stendų priežiūrą ir estetinį vaizdą E. Žaliauskas sako, kad besimėtančius ant žemės, nuplėštus skelbimus sutvarko seniūnija, tačiau pasibaigus renginiui iškabintus skelbimus turėtų nukabinti juos uždėję asmenys.

Kviečiame dalyvauti apklausoje: Ar mieste reikalingos skelbimų lentos ir ar tokios lentos puošia miesto erdves. Balsuoti iki liepos 22 d. galite ČIA.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video