Gegužė – šeimos mėnuo. Pažįstate ypatingą mūsų rajono šeimą? Praneškite mums! (5)

Publikuota: 2021-04-30 Kategorija: Aktualijos
Gegužė – šeimos mėnuo. Pažįstate ypatingą mūsų rajono šeimą? Praneškite mums!
Šeima

Gegužės mėnuo ne be priežasties yra paskelbtas šeimos mėnesiu – pačiomis pirmomis dienomis sveikiname mamas, mėnesiui pasibaigus – tėčius, o pačiame mėnesio viduryje, gegužės 15 d., yra minima Tarptautinė šeimos diena.

Šeima tai meilė, kuri yra visa ko pradžia. Koks gražus šis žodis ir kokią didelę reikšmę turintis kiekvieno žmogaus gyvenime. Visais laikais svarbiausia vertybė buvo šeima. Visa, ką mes turime geriausio, ką mes atsinešame į savo gyvenimą, yra mūsų šeimų dėka. Kiekvienam ji vis kitokia, sava, tačiau kiekvienam ji pati brangiausia. Nepaisant greitų socialinių pokyčių, šeima – kiekvienos visuomenės stabilumo centras. Tėvai iš kartos į kartą perduoda savo puoselėjamas dvasines vertybes vaikams kaip praeities ir ateities simbolį.

Rokiškio rajono savivaldybės Šeimos tarybos iniciatyva, bendradarbiaujant su Rokiškio Sirena“, nori  parodyti, kiek daug talentingų, ypatingų, šaunių, darnių šeimų gyvena Rokiškio rajone,  garsina mūsų miesto vardą. Norime supažindinti Jus su šiomis šeimomis Rokiškio Sirenoslaikraščio puslapiuose, pagerbti ir padėti sustiprinti šeimos vertę visuomenėje - svarbiausią mūsų miesto, mūsų krašto ir visos mūsų šalies pagrindą.   

Galbūt Jūs pažįstate, žinote, kad mūsų Rokiškio mieste ar rajone gyvena šauni šeima, pasižyminti ypatingais talentais, gebėjimais – sporto, muzikos, teatro, savanorystės, aktyviai dalyvaujanti visuomeninėje veikloje, propaguojanti aktyvų gyvenimo būdą ar šeima, kurią Jūs norėtume pagerbti už tradicijų puoselėjimą, už bendruomeniškumą, už tvirtus ryšius tarp kartų,  už sėkmingą šeimos verslą, už stiprią šeimą, už gausią šeimą, globėjų šeimą, ar šeima, švenčianti bendro gyvenimo jubiliejų?

Jeigu pažįstate tokią šaunią šeimą, labai prašome parašyti Rokiškio šeimos tarybai el. paštu: rokiskioseimostaryba@gmail.com, ar žinute Šeimos tarybos Facebook profilyje, nurodant šeimos kontaktus.

Pasidžiaukime šiomis šauniomis šeimomis ir padėkokime joms už vertybių puoselėjimą.

Valstybė gali būti tik ta tvirta, kuri savo pamatu ir pagrindu laiko šeimas.

 

Rokiškio rajono savivaldybės tarybos Šeimos taryba

„Rokiškio Sirena“ 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video