Funkcinės lovos – nepamainoma pagalba pacientams (1)

Publikuota: 2020-07-08 Kategorija: Aktualijos
Funkcinės lovos – nepamainoma pagalba pacientams
Funkcinė lova

Toli pažengusi medicinos sfera suteikia galimybę ne tik pacientams išgyti, tačiau gydymo procesą padaryti kuo paprastesniu, greitesniu ir tuo pačiu keliančiu kuo mažiau diskomforto. Štai slaugos lovos – viena reikalingiausių pagalbų, kuri naudojama ne tik ligoninėse, slaugos namuose, tačiau vis dažniau perkama ir savoms reikmėms, kad namuose besigydantis pacientas – jaustųsi kuo geriau.

Prižiūrėti pacientą – sunku ne tik fiziškai

Mažai judančio arba visiškai nejudančio paciento priežiūra yra sunkus darbas, kuris reikalauja ne tik fizinių gebėjimų, jėgos, tačiau taip pat ir atitinkamo psichologinio pasiruošimo. Juk reikia padėti žmogui, kuris dažnai jaučiasi niūriai, jam sunku atlikti daugelį darbų, kuriuos galbūt iki šiol atliko be jokio vargo, o tai kelia slogias mintis. Kuo daugiau funkcinių baldų ir kitos įrangos bus naudojama – tuo didesnė tikimybė, kad pacientas gerai jausis, o tai, žinoma, suteikia ir daugiau tikėjimo, padeda psichologiškai atsipalaiduoti.

Slaugos lovų gamintojai kuria ne tik funkcionalias, tačiau ir paprastai valdomas lovas. Taip suteikiama galimybė keisti paciento gulėjimo padėtį ne tik slaugytojams, tačiau ir pačiam jam, tad kuo daugiau asmuo pats atlieka veiksmų – tuo jis geriau jaučiasi.

Funkcinių lovų kainos

Akivaizdu, kad slaugos lovos yra nepamainoma pagalba tiek slaugytojams, tiek patiems pacientams, tad dažniausiai vienintelis abejones keliantis dalykas yra kaina. Iki šiol gana gajus mitas, kad jos yra brangios, tačiau paneigti jį galima palyginus vertę internete. Juolab, reikia nepamiršti, kad šiais laikais kuriamos lovos yra ypač patvarios, kokybiškos, tad tarnauja ilgus metus. Dažniausiai naujas baldas vėliau, panaudojus, gali būti perparduodamas ir taip atgimti kituose namuose, kur reikalinga jo pagalba.

Lovos pasirinkimas

Kaina, žinoma, labai svarbus aspektas, tačiau tikrai nėra pats svarbiausias. Tai reiškia, kad būtinas galimybių įvertinimas, palyginimas, kad rastas daiktas – atitiktų konkretaus paciento poreikius. Žiūrėkite, svarbiausia, kad lova būtų gebi atlaikyti konkretų svorį. Dažniausiai gaminamos pacientams iki 150 kg, tačiau galima rasti ir masyvesnių. Žinoma, susipažinkite su funkcionalumu, pakėlimo galimybėmis, mobilumu. Galiausiai, rinkitės patogų čiužinį, kuris atitinka paciento poreikius: nuo minkštesnio iki kieto.

Suteikite daugiau patogumo ne tik sau, kaip slaugytojui, tačiau ir žmogui, kuris nori net ir sunkioje fizinėje situacijoje – jaustis gerai.

 

Užs. 1064.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą