Dovana Kamajų mažiesiems (7)

Publikuota: 2020-08-06 Kategorija: Aktualijos
Dovana Kamajų mažiesiems
L. Zolubienės nuotr. / Kol kas tai tik nedidelė kalvelė. O žiemą bus smagių pramogų vaikams vieta.

Šie metai dėl įvairiausių priežasčių daugeliui iš mūsų yra kitokie: visuomenei - dėl pandemijos, duokiškėnams – dėl asfaltuojamo kelio į jų miestelį, kamajiškiams – dėl galimybės leisti vaikus į ikimokyklinio ugdymo įstaigą vasaros metu...

Kadangi ikimokyklinukų lauko žaidimų aikštelė vis dar išmontuota, grįžo ilgokai kirbėjusi idėja - įrengti vaikams aktyvaus judėjimo kalnelį.

Sumanymą įgyvendinti padėjo Lietuvos kelių statybos įmonė UAB „Fegda“, vykdanti paruošimo asfaltavimui kelio į Duokiškio miestelį darbus. Formuojant pakelės griovius į ugdymo įstaigos kiemą buvo atgabentos trys sunkiasvorės mašinos žemių. Ekskavatorininkas – mašinistas Saulius Narbutas iš supiltos žemių krūvos suformavo kalnelį. Kalnelis nedidelis, bet ir vaikai juk maži. Užbėgti, nubėgti, užlipti, nučiuožti, o gal nuriedėti,- manau, kad minčių ir idėjų, ką smagaus ir prasmingo ant jo galima nuveikti, tikrai netrūks.

Ačiū UAB “Fegda“ statybos vadovui Gedeminui Bačėnui, vairuotojams, ekskavatorininkui Sauliui Narbutui, seniūnijos darbuotojams už geranorišką bendravimą ir bendradarbiavimą.

Mūsų bendrystės rezultatas – vaikams dovanotas aktyvaus judėjimo kalnelis!

Kamajų seniūnė Lina Zolubienė

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą