„Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ organizatorių pranešimas organizacijoms ir grupėms (3)

Publikuota: 2021-04-01 Kategorija: Aktualijos
„Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ organizatorių pranešimas organizacijoms ir grupėms
„Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ logotipas

„Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ (toliau „Maršo“) organizacinį komitetą pasiekė žinios, kad visuomenė organizuojasi dalyvauti jame atskiromis grupėmis su sava atributika ir sava tvarka. 

Komitetas prašo tokių grupių, asociacijų, organizacijų vadovus (tai neliečia pavienių asmenų) informuoti organizacinę grupę apie planuojančių dalyvauti automobilių ir žmonių skaičių bei planuojamą naudoti atributiką.

Primename, kad „Maršo“ dalyviams galima naudoti Lietuvos valstybines vėliavas (Trispalvę ir Vytį), paties „Maršo“ atributiką ir nepolitinių organizacijų atributiką bei vėliavas. 

Politinių partijų atributikos  - marškinėlių, vėliavų,  - prašome nenaudoti. Renginys su oficialiąja politika nesusijęs, todėl ignoruojantiems šį prašymą padarysime didelę antireklamą. 

Dalyvaujančių visuomeninių organizacijų ir grupių prašome neplanuoti ir nepriimti savavališkų sprendimų „Maršo“ atžvilgiu. Visus su juo susijusius veiksmus suderinkite su „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ organizacine grupe. Susisiekite su koordinatoriais. 

Visai savavališki veiksmai, nesuderinti su organizacine grupe bus traktuojami kaip piktybinis kenkimas bendro tikslo siekimui, todėl reaguojama į juos bus irgi atsižvelgiant  būtent į tai. 

„Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ organizacinė grupė tikisi geranoriško bendradarbiavimo su visomis jame dalyvausiančiomis žmonių ir organizacijų grupėmis ir siekia TIK gerų santykių  su visa Lietuva.

Tik bendradarbiavimas ir bendrai matomas tikslas atvers galimybę jį įgyvendinti. 

Organizatoriai tvirtai įsitikinę: 

„Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ įvyks bet kokiu oru ir bet kokiomis sąlygomis!!!

 

šaltinis infa.lt

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video