Bus tęsiamas nemokamas mokinių maitinimas išduodant maisto davinius (5)

Publikuota: 2020-03-25 Kategorija: Aktualijos
Bus tęsiamas nemokamas mokinių maitinimas išduodant maisto davinius
Rokiškio Sirena nuotr. / Rokiškio rajono savivaldybė

Šalyje paskelbus karantiną, ugdymo įstaigos pasiruošę dirbti nuotoliniu būdu, pasitelkiant informacines technologijas. Nuo kovo 30 d., pasibaigus mokinių atostogoms, bus tęsiamas nemokamas mokinių maitinimas išduodant maisto davinius.

Atsižvelgiant į tai, siekdamos kuo labiau sumažinti socialinius kontaktus, ugdymo įstaigos susisieks su mokinių, kurie gauna nemokamą maitinimą, tėvais (globėjais, rūpintojais), ir informuos juos apie ruošiamus sauso maisto davinius bei tai, nuo kada iki kada jie galės atvykti į ugdymo įstaigą jų atsiimti.

Taip pat karantino laikotarpiu nebus skaičiuojamas mokestis už vaiko išlaikymą ir ugdymą ikimokyklinio ugdymo skyriuose.

I n f o r m a c i j a:

  • Maisto daviniai bus išduodami 1 dieną per savaitę už visas savaitės dienas. Bus dalinami maisto produktai, kurie turi ilgesnį galiojimo laikotarpį.
  • Dėl maisto davinio sudėties konsultuos Visuomenės sveikatos biuro specialistė Diana Rinkauskaitė, tel. 8 622 56 103, el.p.: diana.rinkauskaite@gmail.com
  • Bus nurodyta aiški maisto davinių išdavimo vieta!
  • Ugdymo įstaigos įpareigotos reguliuoti srautą, kad vienu metu nesusirinktų didelis būrys žmonių ir visi laikytųsi viruso prevencijos rekomendacijų ir nurodymų.
  • Kaip bus organizuojamas paketų pristatymas – juos išvežiojant ar patiems atvykstant atsiimti, įstaigos spręs pačios. Vadovai pasiruošę sudaryti grafiką, kurio laikantis bus galimybė atsiimti paketą. Į mokyklų patalpas patenkama nebus.
  • Įstaigų vadovai prašo visų, atsiimsiančių maisto paketus, dėvėti apsaugos priemones - pirštines ir kaukes!
  • Paaiškėjus, kad mokinių tėvai (globėjai, rūpintojai) dėl įvairių priežasčių neturi galimybių atvykti atsiimti maisto davinio, bus bendradarbiaujama su seniūnijų socialiniais darbuotojais ir pasitelkta jų pagalba dėl organizuoto davinių pristatymo į atokesnius kaimus.
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą