Bus dalinama parama nepasiturintiesiems (0)

Publikuota: 2021-02-15 Kategorija: Aktualijos
Bus dalinama parama nepasiturintiesiems
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Nuo vasario 24-osios rajono nepasiturinčiųjų lauks sotesni pietūs.

Vasario 23 d. sandėlius pasieks, o vasario 24-ąją bus pradėta dalinti Europos Sąjungos parama maisto produktais rajono nepasiturintiems žmonėms.

Dėl minėtos paramos į seniūnijas gali kreiptis asmenys, kurių pajamos vienam šeimos nariui neviršija 1,5 VRP (192 eurai), išimties atveju (ligos, nelaimės, neįgalumo, sulaukus senatvės pensinio amžiaus ir kt.) pajamos neviršija 3 VRP (384 eurai) ir pateikti prašymą, atitinkamas pažymas ir dokumentus.
Atsižvelgiant į karantino iššūkius, šiek tiek keičiama dalinimo tvarka. Kaip skelbiama rajono savivaldybės tinklalapyje, siekiant apsaugoti minėtos paramos dalintojus ir gavėjus ,maisto produktai bus dalinami pagal seniūnijų nustatytą dalinimo tvarką. Maisto produktai bus sudėti į paketus (atsinešti savus maišelius nerekomenduojame), atsiimant paketus, paramos gavėjams pasirašyti nereikės (kuo mažiau kontakto), už juos pasirašys socialinis darbuotojas. Paramos gavėjai privalo laikytis saugaus atstumo.
Bus dalinama visų produktų po 1 vienetą:
greito paruošimo avižų košė su džiovintais vaisias 0,065 kg;
makaronai 0,5 kg;
ryžių kruopos 0,5 kg;
kiaulienos konservai 0,4 kg;
vištienos konservai 0,4 kg;
UAT pienas 1,029 kg;
baltasis cukrus 1 kg;
konservuota šiupininė sriuba 0,48kg.
Vieno paketo svoris 4,367 kg.
Kaip teigiama savivaldybės tinklalapyje, higienos priemonės nepasiturintiems asmenims bus dalinamos birželio, spalio, arba gruodžio mėn.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video