Bajoriškių kaimo gyventojų šiukšles išvežė diena vėliau, nei pagal grafiką (8)

Publikuota: 2020-01-16 Kategorija: Aktualijos
Bajoriškių kaimo gyventojų šiukšles išvežė diena vėliau, nei pagal grafiką
„Rokiškio Sirena“ archyvo / AB „Rokiškio komunalininkas“ direktorius Vidmantas Maželis teigė, kad šiukšles vėluota išvežti dėl mašinos gedimo.

Bajoriškių kaimo (Panemunėlio sen.)  gyventojai skundėsi, kad sausio 6-ąją pagal grafiką jų kaime AB „Rokiškio komunaliniko“ šiukšliavežė turėjo rinkti atliekas. Kitaip sakant, ištuštinti gyventojų šiukšlių konteinerius. Tačiau nurodytą dieną šiukšliavežė neatvažiavo. „Konteineriai perpildyti, šunes šiukšles tampo“, – skundėsi gyventojai.

AB „Rokiškio komunalininkas“ direktorius Vidmantas Maželis „Rokiškio Sirenai“ paaiškino, kad sausio 6-ąją šiukšliavežė iš tiesų nepasiekė Bajoriškių kaimo. Ji sugedo. „Tačiau mes gyventojus įspėjame: jei nurodytą dieną mašina neatvažiavo, išvežkite konteinerius sekančią dieną“, – sakė jis. Ir sausio 7-ąją minėtą kaimą šiukšliavežė apvažiavo. Buvo ištuštinti tie konteineriai, kuriuos gyventojai buvo palikę. „Suprantate, visko nutinka. Mes laikomės taisyklės, kad jei mašina sugedo, ar dėl kokios kitos priežasties nurodytą dieną neapvažiavo maršruto, ji juo bus siunčiama sekančią dieną. Todėl palikite konteinerius, šiukšlės tikrai bus išvežtos“, – užtikrino pašnekovas. Ir tai galioja ne tik Bajoriškių gyventojams: tokios tvarkos AB „Rokiškio komunalininkas“ laikosi visame mūsų rajone.

O artimiausias šiukšliavežės vizitas į Bajoriškių kaimą pagal grafiką numatytas tik kovo pradžioje.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą