„AquaJump Rokiškis“ batutų parkas – norinčiųjų išbandyti įrenginius kol kas mažoka (13)

Publikuota: 2020-06-04 Kategorija: Aktualijos
„AquaJump Rokiškis“ batutų parkas – norinčiųjų išbandyti įrenginius kol kas mažoka
„Rokiškio Sirena“ nuotr. / Batutų parkas Rokiškio ežere.

Pirmąją vasaros dieną triukšmingai atidaryta karščiausia šios vasaros Rokiškio naujovė – vandens batutų parkas. Tačiau atidarymo šventę kiek aptemdė nevasariškas oras: žiūrovai į šventę ėjo apsirengę striukėmis, skraistėmis ir paltais. Todėl ir išbandyti naujovę norinčiųjų nebuvo daug – neviliojo maudynės šaltame vandenyje. Rokiškio baseino, kuriam priklauso šis parkas, direktorius Vitalijus Jocys neslepia: didesnio lankytojų antplūdžio parkas tikisi jau šį savaitgalį – sinoptikai pagaliau žada šiltesnius orus.
 
Laukia geresnio oro
Kaip sekasi naujajam batutų parkui? Rokiškio baseino direktorius V. Jocys neslepia: atidarymo džiaugsmą apkartino vėsūs orai. Todėl ir norinčiųjų išbandyti batutus nėra tiek daug, kiek tikėtąsi. Nors besidominčiųjų netrūksta.

Kol orai vėsūs, norintieji išbandyti šią pramogą, gali gauti specialų hidrokostiumą. Tačiau didesnio lankytojų dėmesio tikimasi tada, kai orai taps šiltesni.

„Mokomės. Kitąmet, manyčiau, vasarą teks derinti ir batutų parko, ir baseino darbą: šiltomis dienomis veiks parkas, o šaltomis – baseinas“, – sakė V. Jocys.

„Rokiškio Sirena“ primena, kad šiemet baseinas vasarai uždarytas ir duris atvers tik rugsėjį.
 
Kainą diktuoja rinka
„Rokiškio Sirenai“ svetainėje publikavus parko atidarymo šventės įrašą, pasipylė komentarai, esą paslaugos kaina  ne rokiškietiška. Direktorius neslėpė: kainą diktuoja rinka. „Pats su šeima aplankiau aplinkinių rajonų batutų parkus. Zarasuose paslaugos kaina – 10 Eur, Kupiškyje – 8 Eur. Nors jų batutų parkas gerokai mažesnis, nei mūsų“, – sakė V. Jocys.

Pašnekovas neslėpė: linksmybės batutų parke nėra būtina sveikatinimo paslauga. Todėl ir apie nuolaidas atskiroms socialinėms grupėms, pavyzdžiui, senjorams, sudėtinga kalbėti.

Be to, paslaugos kainas tvirtina rajono taryba.

Rokiškio baseinas turi teisę taikyti tik vienkartines nuolaidas. Tokia teise buvo pasinaudota atidarymo metu. Taip pat nuolaidos laukia ir šį sekmadienį – Tėvo dieną. „Visiems tėvams bilietas kainuos perpus pigiau“, – sakė V. Jocys.

Visgi Rokiškio baseino vadovas artimiausiai rajono tarybai teiks pasiūlymą taikyti nuolaidas batutų parko paslaugai vaikams iki 14 metų.

Mat batutų parkas įrengtas ir pritaikytas ne patiems mažiausiems: vaikai iki 14 metų jame linksmintis gali tik prižiūrimi tėvų. Todėl ir nuspręsta prašyti rajono tarybos tokio amžiaus vaikams taikyti 50 proc. nuolaidą.

Kiek kainavo pats batutų parkas? Pasak V. Jocio, parko įrengimai yra Rokiškio baseino nuosavybė. Jie kainavo 70 tūkst. Eur. Planuojama, kad parkas atsipirks per trejus metus.
 
Aktyvi rinkodara
Pašnekovas neslepia: parko paslaugos orientuojamos ne tik rajono gyventojams. Tikimasi sulaukti lankytojų ne tik iš Anykščių, bet ir iš tolimesnių šalies kampelių.

Atidarius valstybinę sieną, tikimasi, kad parkas sudomins ir aplinkinių Latvijos rajonų gyventojus, kurie dažnai lankosi Rokiškyje.

V. Jocys teigė, kad rengiama parko reklaminė kampanija kaimyninėje šalyje. Apie Rokiškį ir batutus bus pasakojama Jėkabpilio regioninėje spaudoje, artimiausiose gyvenvietėse bus iškabinti skelbimai latvių kalba, raginantys apsilankyti batutų parke.

„Mes čia nieko naujo neišradinėjame. Lygiai taip mes reklamavome ir baseiną. Taktika pasiteisino. Laukiame svečių iš Latvijos“, – sakė V. Jocys.
 
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą