AB Rokiškio butų ūkis atveria kasą mikrorajone (7)

Publikuota: 2020-04-27 Kategorija: Aktualijos
AB Rokiškio butų ūkis atveria kasą mikrorajone
L. Dūdaitė-Kralikienė / Rokiškio butų ūkio kasa balandžio 28-ąją atvers duris klientams.

AB Rokiškio butų ūkis direktorius Vladas Janulis pranešė, kad įmonė nuo balandžio 28-osios ryžosi naujovei: atvers kasos mikrorajone duris klientams.

Pasak pašnekovo, paslaugos poreikis didelis: ne visuose prekybos centruose priimami mokesčiai už komunalines paslaugas. Tad gyventojams tokia paslauga būtų didelis palengvinimas. 

V. Janulis paaiškino, kad būtent ši kasa, o ne bendrovės būstinėje Nepriklausomybės aikštėje, pasirinkta atidaryti pirmoji dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, dėl atskiro įėjimo. Kaip sakė pašnekovas, kasoje dirbs dvi darbuotojos: viena priims mokesčius, kita kontroliuos lankytojų srautą. Be to, ji labai patogi mikrorajono žmonėms. 

Taisyklės griežtos: bus įleidžiama tik po vieną asmenį. Jis būtinai turės dėvėti apsauginę kaukę. V. Janulis perspėjo: nerekomenduojama į kasą eiti vyresnio amžiaus, rizikos grupėms priskiriamiems ar karščiavimo simptomų turintiems asmenims.

Kasa veiks nuo 7 iki 18 val., prieššventinę dieną – balandžio 30-ąją – valanda trumpiau: iki 17 val. Taip pat numatyta pusvalandžio pertrauka kasos perdavimui.

Kada bus atidaryta kasa Rokiškio butų ūkio būstinėje, kol kas dar nėra aišku.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą